فهرست مطالب

تعرفه قیمت پشتیبانی شبکه کامپیوتری و عوامل موثر بر آن!

عوامل موثر بر قیمت پشتیبانی شبکه کامپیوتری !

هزینه خدمات شبکه و پشتیبانی سرور !

خدمات پشتیبانی کامپیوتر و شبکه در شرکت کیا رایانه پرداز فاطر !

قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری یکی از مباحث مهمی است که در این مقاله قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم. در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه و سرور به خاطر این که سرویس دهی های مختلفی در آن وجود دارد و همچنین براساس میزان فعالیتی که باید در راستای پشتیبانی از شبکه صورت بگیرد موجب شده است که نرخ های متفاوتی برای آن در نظر گرفته شود. شرکت کیا رایانه پرداز فاطر نیز تعرفه ها و معیار های متفاوتی را براساس خدمات ارائه شده به مشتریانش در نظر گرفته است. در این صورت بهتر است که به جهت اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره 4-91091861-031 تماس حاصل فرمایید.

معمولا مدیرعاملان شرکت ها به دنبال کمترین نرخ قیمت برای حفظ و نگهداری شبکه خود هستند. همچنین علاقه ندارند که شرکتشان طولانی مدت مشکل شبکه داشته باشد و می خواهند هر چه سیع تر مشکل آن برطرف شود. در این صورت باید به دنبال شرکتی باشند که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را با قیمت مناسب به آن ها ارائه دهد. ارائه خدمات شبکه توسط شرکت krpfater با بهترین نرخ صورت می گیرد. جهت مطالعه بخش خدمات پشتیبانی شبکه و کاربرد های آن به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

تعرفه قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و عوامل موثر بر آن!

پیش از آن که در پی کم هزینه ترین تعرفه ها جهت پشتیبانی شبکه خود باشید. بهتر است ابتدا نیاز های شبکه ای خود را دریابید. ابتدا باید در نظر داشته باشید که از شبکه مورد نظر خود چه انتظاری دارید و هزینه را براساس نیاز خود در نظر بگیرید. به جهت نصب و راه اندازی شبکه و پشتیبانی آن موارد بسیاری دخیل هستند که باید در نظر گرفته شوند. برای مثال تجهیزات شبکه و نوع آن ها و برند هایی که دارند ، همچنین مقدار خسارتی که در زمان خراب شدن شبکه گریبان گیر ما شده است و زیرساخت مورد نظرتان جهت راه اندازی شبکه موارد کلی و مهمی هستند که در میزان تغییر تعرفه ها تاثیر دارند. در مورد تجهیزات شبکه باید بدانید که به چه تعداد از آن ها نیاز دارید. چه نرم افزار های کاربردی بر روی شبکه ی ما نصب شده است.

مسلما میزان انتظارات ما از پشتیبان شبکه به گونه ایست که باید تمامی نیاز های ما را برطرف کند. در چنین مواقعی متخصص شبکه در محل مورد نظر حاضر می شود و از کلیه تجهیزات و زیرساخت های شبکه بازدید می کند. و پس از بررسی آن با کارفرمای شرکت مربوطه صحبت می کند و اگر که به توافق رسیدند کار خود را شروع می کند. در این صورت کارفرما اولویت و انتظار خود را از شبکه مشخص می کند در این صورت پیش فاکتور نرخ قیمت به صاحب کسب و کار ارسال می شود.

قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری | کیا رایانه پرداز فاطر

عوامل موثر بر قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری !

عوامل و موارد بسیاری بر میزان نرخ هزینه پشتیبانی از شبکه ها تاثیر گذار هستند که در ادامه به برسی هر کدام از آن ها میپردازیم:

انواع تجهیزات شبکه و تعداد آن ها!

به جهت راه اندازی و پشتیبانی شبکه به تجهیزاتی مانند کامپیوتر ، پرینتر های شبکه ، سرور و غیره نیاز داریم. یک کارشناس شبکه با مراجعه و بررسی هر کدام از این تجهیزات می تواند اختلال و عیب هر کدام را پیدا کند.

نرم افزار هایی که در شبکه نصب می شوند!

برای بهبود کیفیت کارکرد شبکه باید بر روی آن نرم افزارهایی نصب شود. از جمله این نرم افزار ها می توان به اکتیو دایرکتوری ، فایروال های شبکه ، مجازی کردن سرور ها و غیره اشاره کرد. همه این موارد جزو وظایف متخصص شبکه هستند و بر میزان نرخ آن تاثیر گذارند.

استفاده از سخت افزار های پیچیده در شبکه!

تجهیزات سخت افزای که در شبکه مورد استفاده قرار میگیرد و نوع آن ها اهمیت زیادی در میزان قیمت دارند.زیرا هر کدام نیاز به تخصص و زمان زیادی برای تعمیر و کانفینگ دارند.

مسیر رفت و آمد پشتیبان شبکه !

میزان مسیری که باید کارشناس طی کند تا به محل مورد نظر برسد جزو نرخ رفت و آمد محاسبه می شود. و به عهده ی کارفرما می باشد.

روش ارائه خدمات توسط کارشناس به صورت حضوری یا غیر حضوری!

از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری روش ارائه دادن خدمات می باشد. به این صورت که پشتیبان شبکه به صورت حضوری در محل حاضر می شود و یا غیر حضوری مشکل شبکه ای شما رابرطرف می کند.

میزان دفعات مراجعه کارشناس شبکه !

تعداد دفعاتی که لازم است یک متخصص شبکه در محل کارفرما حضور پیدا کند متفاوت است. این مورد تاثیر بسیاری در میزان هزینه دارد.

قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری | کیا رایانه پرداز فاطر

هزینه خدمات شبکه و پشتیبانی سرور !

شرکت های بسیاری هستند که پشتیبانی شبکه و سرور را به مشتریان خود ارائه می دهند و میزان تعرفه ی هر کدام براساس میزان سرویس هایی که ارائه می دهند متفاوت می باشد. همچنین سازمان ها و مشاغلی که تازه شروع به فعالیت کرده اند. زمان راه اندازی شبکه خود میزان مقدار هزینه کمی را در نظر گرفته اند. زیرا به فکر پشتیبانی و حفظ شبکه  خود نیستند. هر شبکه ای امکان دارد بعد از یک مدتی دچار اختلال شود در این صورت باید برای آن آینده نگری داشت . هزینه های متفرقه ی آن را نیز در نظر گرفت. اگر که شرکتی هزینه نگهداری از شبکه خود را در نظر نگرفته باشد در زمان اختلال در شبکه آسیب و ضرر جدی تری خواهد دید. و همین موضوع موجب به هم ریختگی کامل شرکتش خواهد شد.

یکی از موارد بسیار مهمی که در قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری موثر است. زمان هایی است که یک متخصص شبکه به منظور پشتیبانی از شبکه می گذارد تا بتواند شبکه را به درستی کانفینگ کند. به جز زمان های حضور متخصص شبکه روز ها و تعداد دفعاتی هم که در مسیر رفت و آمد هست نیز تاثیر دارد. زمانی که تعداد کامپیوتر ها و پرینتر های یک شبکه و تجهیزات آن زیاد باشد مراجعه کارشناس به شرکت به دفعات بیشتر می شود و این مورد نیز بر میزان نرخ تعیین شده تاثیر دارد. بنابراین شرکت های بزرگ که استفاده از شبکه و تجهیزات به صورت گسترده دارند نیاز به متخصصین شبکه و پشتیبانی از آن به صورت گسترده دارند که همین امر موجب افزایش هزینه شرکت می شود.

خدمات پشتیبانی کامپیوتر و شبکه در شرکت کیا رایانه پرداز فاطر !

شرکت KRPFATER با سابقه ای بالغ بر 10 سال فعالیت در زمنیه شبکه و خدمات آن و با بهره گیری از با تجربه ترین نیرو های متخصص تشکیل شده است. شرکت ما با ارائه بهترین خدمات شبکه و پشتیبانی از آن توانسته نظرات مشتریان را به خود جلب کند. قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری که توسط شرکت ارائه می شود برگرفته از بهترین خدمات و پشتیبانی می باشد. این خدمات عرضه شده توسط تیم بزرگ پسیو کار و اکتیو کار شرکت به صورت پروژه ای و در مقیاس بزرگ انجام می پذیرد. سرویس های پشتیبانی ما می تواند به صورت تلفنی ، آنلاین و یا حضوری عرضه شود. پشتیبانی حضوری زمانی نیاز می شود که مشکل به وجود آمده در شبکه به صورت تلفنی قابل حل نباشد.

مسئولیت ما در قبال شما این است که یک شبکه پایا و با کیفیت راه اندازی کنیم. ولی گاهی هر شبکه ای دچار نقص فنی و یا امنیتی می شود که در این صورت کارشناسان حرفه ای شرکت در صدد رفع آن بر می آیند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به ما از بهترین و با کیفیت ترین خدمات شبکه ای بهره مند شوید. جهت تماس و مشاوره از کارشناسان و همچنین اطلاع از قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *