خدمات پشتیبانی it | کیا رایانه پرداز فاطر

خدمات پشتیبانی it | کیا رایانه پرداز فاطر


فهرست مطالب

نحوه دریافت خدمات it از شرکت کیا رایانه پرداز فاطر!

شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری (it) و نحوه فعالیت آن!

خدمات it چگونه صورت میگیرد؟

وظایف مهم شرکت های پشتیبانی شبکه چیست؟

دلیل نیاز سازمان ها به خدمات شبکه و سرور !

خدمات پشتیبانی it جزو سرویس هایی می باشد که هر شرکت شبکه ای به مشتریان خود عرضه می کند. این خدمات به منظور راحت تر شدن تعمیرات و حفظ تجهیزات کابردی مورد استفاه در شبکه صورت می گیرند. و هر شرکتی که نصب و راه اندازی شبکه را برای مشتری انجام داده است باید خدمات پشتیبانی از آن را نیز به صورت رایگان ارائه دهد. این کار سبب جلب اعتماد و رضایت مشتریان از شرکت و همچنین موجب اعتبار بخشیدن به آن می شود. کمپانی بزرگ کیا رایانه پرداز فاطر با هدف ارائه خدمات شبکه و همچنین ایجاد اعتماد و جلب نظر مشتریان خود و در راستای آن توانسته در مدت زمانی کوتاه به موقعیت بسیار بالایی برسد و از مشتریان خود نیز پیشی بگیرد.

راه اندازی شبکه های رایانه ای برای هر شغلی یک امر واجب و طبیعی است. در این صورت بهتر است که قبل از راه اندازی شبکه در مورد بهترین شرکت ارائه دهنده تحقیق کنید. شرکت krpfater با وجود بهترین متخصصان با تجربه توانسته در این راستا بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. همچنین به جز خدمات پشتیبانی شبکه و راه اندازی آن تمامی محصولات و تجهیزات شبکه مورد استفاده it در فروشگاه شرکت کیا رایانه پرداز فاطر موجود می باشد و شما می توانید با مراجعه به آن از قیمت و کیفیت هر کدام آگاه شوید.

نحوه دریافت خدمات پشتیبانی it از شرکت کیا رایانه پرداز فاطر!

خدمات پشتیبانی شبکه نوعی سرویس دهی می باشد که همه ی کمپانی های بزرگ و معتبری که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می کنند به مشتریانشان عرضه میکنند. این اقدام برای کسانی که از ابتدای نصب و راه اندازی شبکه ی خود با ما همکاری داشته اند به صورت کاملا رایگان و در قالب پکیج پشتیبانی به آن ها ارائه می شود. اما گاهی بعضی از صاحبان کسب و کار به دلیل اطلاع کمی که در رابطه با شبکه و خدمات آن دارند راه اندازی آن را ه افرادی بی تجربه و تازه کار می سپارند که هزینه کمتری نیز پرداخت کنند. ولی چیزی که در اینجا اهمیت دارد راه اندازی اصولی و استاندارد شبکه است و نه هزینه آن . در این صورت پس از راه اندازی شبکه  پس از چند روز متوجه ایجاد اختلال در آن می شوند.

در چنین مواقعی شرکت ما خدمات پشتیبانی این گونه کسب و کار ها را به عهده می گیرد اما در قالب پکیج نصب و راه اندازی نیست و شما و هزینه آن باید به صورت جداگانه پرداخت شود.

خدمات پشتیبانی it | کیا رایانه پرداز فاطر

شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری (it) و نحوه فعالیت آن!

در زمینه شبکه و خدمات آن تاکنون شرکت های بسیاری تاسیس شده اند که سرویس های گوناگونی به مشتریان خود ارائه می دهند. به همین جهت برای پیدا کردن شرکتی مناسب باید درباره آن تحقیق کرد. زمانی که قصد راه اندازی شبکه ای را در سازمان خود دارید بهترین کار این است که درباره شرکت ها و فعالیتشان جست و جو کنید و سپس زمانی که کمپانی مورد نظر خود را پیدا کردید با مشاوران آن تماس بگیرید. کارشناسان متخصص شرکت باید بهترین نظرات خود را به شما ارائه دهند و شما را در این راه یاری رسانند. مشاوران شرکت ما نیز همه روزه در تلاشند که بهترین مشاوره را به مدیرعاملان مشاغل که قصد راه اندازی شبکه را در شرکت خود دارند بدهند.

خدمات پشتیبانی it چگونه صورت میگیرد؟

برای فهمیدن درباره این که خدمات شبکه چگونه انجام می شود با ما همراه باشید. ابتدا باید در نظر بگیرید که به چه منظور قصد ایجاد شبکه را در سازمان خود دارید. به طور مختصر می توان گفت که شبکه یعنی راه ارتباطی بین کامپوتر ها و سیستم های یک سازمان که بتوانند از طریق شبکه اطلاعات خود را ذخیره و یا به هم انتقال دهند. شبکه هم مانند هر وسیله ای نیاز به راه اندازی و یا حتی تعمیر و پشتیبانی دارد. شبکه کار انتقال دیتا ها را از طریق سرور انجام می دهد. سرور یک سخت افزار است که مانند یک ابر رایانه بزرگ عمل می کند و می تواند حجم زیادی از اطلاعات را در خود و در محیطی امن ذخیره کند و در صورت نیاز آن ها را از طریق شبکه انتقال دهد.

به منظور خدمات پشتیبانی شبکه و سرور شرکت  های آی تی بسیاری اقدام به فعالیت کرده است. یکی از آن ها krpfater می باشد. نحوه انجام پشتیبانی شبکه و سرور در شرکت های مختلف متفاوت است. و هر شرکتی راهکار مخصوص به خود را دارد. شرکت های استاندارد باید بهترین شبکه را از نظر امنیت ، سرعت و کیفیت به طرف قرارداد خود عرضه دهد. نحوه انجام خدمات پشتیبانی it توسط کارشناسان ما با بهره گیری از بهترین تکنیک ها و روش های انجام آن صورت می گیرد. زمانی که مشکلی در سرور و یا شبکه راه اندازی شده شما ایجاد شود. شبکه از کار می افتد و تمامی فعالیت های کارکنان شرکت شما که وابسته به شبکه است مختل می شود به  همین منظور باید با شرکت پشتبانی سرور تماس بگیرید تا هر چه سریع تر مشکل شما برطرف شود.

وظایف مهم شرکت های پشتیبانی شبکه چیست؟

شرکت هایی که خدمات شبکه و پشتیبانی از آن ها را ارائه می دهند وظیفه های بسیار مهمی دارند. در ادامه به چند نمونه از این وظایف اشاره می کنیم. در ابتدا هر شرکتی باید بتواند به مشتریان خود به صورت صحیح مشاوره دهد. تا مشکلات ایجاد شده در شبکه به درستی یافت شوند. و در جهت رفع این مشکلات برآیند. همچنین کارشناسان باید از شبکه های تلفنی و ویپ شرکت نیز پشتیبانی کنند و جلوی قطع ارتباطات آن ها را بگیرند. مورد سومی که متخصصان خدمات پشتیبانی it ارائه می هند این است که امنیت شبکه مشتری را حفظ کنند. زیرا شبکه یک محیط وسیعی است که ممکن است مورد حملات سایبری قرار گیرد. در این صورت لازم است که حتما از نظر ایمنی امنیت آن تامین شود.

مورد دیگری که می توان به عنوان وظایف کارشناسان پشتیبانی از آن نام برد بکاپ گیری مداوم از شبکه می باشد. بکاپ در اصل نسخه کپی شده از شبکه می باشد. که باید از یک ریتم مشخصی برای آن تعیین کرد و به صورت مداوم از شبکه بکاپ گرفت. این اقدام جزو وظایف کارشناسان it می باشد. این کار سبب می شود که اگر زمانی شبکه دارای ویروس شد و یا امنیت آن به خطر افتاد بتوان از نسخه سالم آن استفاده کرد و تمامی اطلاعات را بازگرداند. به منظور ذخیره اطلاعات و دیتا ها در شبکه می توان از فضای ابر مانندی استفاده کرد. این فضا تمامی داده ها را بدون نیاز به سخت افزار فیزیکی در خود ذخیره می کند و در صورت نیاز می توان از آن ها استفاده کرد. کلیه این اقدامات جزو خدمات پشتیبانی it می باشد.

خدمات پشتیبانی it | کیا رایانه پرداز فاطر

دلیل نیاز سازمان ها به خدمات شبکه و سرور !

امروزه به دلیل افزایش رونق کسب و کار ها و بزرگ شدن شرکت ها نیاز افراد به استفاده از شبکه هم بیشتر شده است. شرکت های بزرگ با افزایش تعداد کارکنانشان به فضایی نیاز دارند تا  بتوانند به راحتی اطلاعات مهم و سری خود را در آنجا ذخیره کنند. بنابراین به دلیل زیاد بودن حجم بالای اطلاعات و همچنین امنیتی بودن آن نیاز به فضایی دارند که بتوانند با ایجاد رمز های امنیتی تمامی دیتا ها در آن ذخیره شود. بنابراین استفاده از شبکه برای اکثر سازمان ها امری مهم و کاربردی تلقی می شد. همچنین شبکه موجب افزایش راندمان کاری و همچنین افزایش سرعت انتقال داده ها با کیفیت بالا می شود. با وجود شبکه مدیریت و دسترسی راحت تر به سیستم های تمامی کارکنان توسط رییس آن شرکت میسر می شد.

همچنین شبکه ها موجب کاهش هزینه ها برای مدیران شده است. تنها هزینه اولیه فعال سازی و راه اندازی آن مورد نظر است. به همین دلیل استفاده از شبکه و خدمات پشتیبانی it برای همه یک نیاز اساسی محسوب می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *