نگهداری شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

نگهداری شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر


فهرست مطالب

نگهداری از شبکه و پشتیبانی از سیستم های رایانه ای!

ویژگی های خدمات پشتیبانی شبکه و سرور

به منظور نگهداری از شبکه چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و عوامل موثر بر آن!

نگهداری شبکه و it از مواردی است که در این مقاله قصد داریم درباره آن توضیح دهیم. حفاظت از شبکه ها و نگهداری از آن جزو سری مزیت هایی می باشد که شرکت کیا رایانه پرداز فاطر به مشتریان خود ارائه می دهد. شرکت ما با بیش از 10 سال تجربه در زمینه شبکه و راه اندازی آن توانسته با کیفیت ترین خدمات شبکه ای خود را به شرکت ها ارائه کند. همین ویژگی سبب شده که شرکت ما در بین کلیه شرکت های که قابلیت خدمات شبکه دارند بدرخشد. شرکت ما در زمینه نصب و راه اندازی شبکه با بسیاری از ارگان ها و سازمان های بزرگ همکاری داشته است. و خوشبختانه توانسته نظرات آن ها را به خود جلب کند.

کار کردن با شرکت های بزرگ در زمینه های مختلف باعث شده است که با نوع فعالیت همه مدل سازمانی آشنا باشیم و بتوانیم به بهترین نحو خدمات خود را عرضه کنیم. پرسنل با تجربه شرکت همه روزه در جهت بهبود دانش خود در زمینه شبکه و راه اندازی و حفظ آن تلاش می کنند و توانستند در زمان نیاز بهترین عملکرد را به مشتریان خود ارائه دهند. در راستای خدمات شبکه می توان به پشتیانی از شبکه نیز اشاره کرد. حفظ و نگهداری از شبکه پس از راه اندازی آن از جمله خدماتی است که شرکت ما به صورت رایگان و به عنوان گارانتی کیفیت کار به طرف قرارداد خود غرضه می کند. در ادامه می توانید بیشتر با خدمات پشتیبانی شبکه آشنا شوید.

نگهداری شبکه و پشتیبانی از سیستم های رایانه ای!

امروزه با پیشرفت غلم و فناوری نیاز شرکت ها به استفاده از شبکه بیشتر شده است. بسیاری از شرکت ها و کمپانی های بزرگ برای انتقال اطلاعات خود و همچنین تجزیه و تحلیل این دیتا ها نیاز دارند که شبکه ای را در سازمان خود راه اندازی کنند. به این جهت می توانند از شرکت هایی کمک بگیرند که در این راستا فعالیت می کنند و اطلاعات دارند. شرکت های بسیاری هستند که در زمینه شبکه اطلاعات دارند ولی انتخاب بهترین شرکت از نظر میزان فعالیت موردی است که باید در نظر گرفته شود و بسیار اهمیت دارد. به این منظور ضروری است که برای راه اندازی شبکه خود از مناسب ترین شرکت که تجربه کاری بالایی داشته باشد کمک بگیرید. پشتیبانی از شبکه به صورت های متفاوتی اعم از پشتیبانی از طریق ریموت ، حضوری و یا به صورت آنلاین صورت می گیرد.

در هر سه نوع پشتیبانی ها شرایط خاصی وجود دارد. برای مثال اگر که مشکل شما به صورت آنلاین و یا ریموت قابل حل نباشد در این صورت باید کارشناسان پشتیبانی در کمترین زمان به شرکت شما مراجعه کنند و مشکلات سیستمی شما را به صورت حضوری برطرف نمایند. مسلما وظیفه هر شرکت خدمات نگهداری شبکه ای این است که شبکه ی مشتری خود را به درستی راه اندازی کند تا مشکلی برایش به وجود نیاید. و در صورت نیاز از شبکه راه اندازی شده پشتیبانی کند. نگهداری از شبکه یکی از این اقدامات است که باید توسط شرکت krpfater به بهترین نحو ممکن انجام گیرد. در ادامه می توانید برای اطلاع در مورد بهترین شرکت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

نگهداری شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

ویژگی های خدمات پشتیبانی شبکه و سرور

سرور به کامپیوتر های بزرگی گفته می شود که مانند ابر رایانه عمل می کند. این نوع کامپیوتر ها بسیار پر هزینه و با قدرت بالا می باشند و همچنین میزان حافظه ی بالایی نیز دارند. به همین جهت می توان کامپیوتر های کوچک دیگر را از طریق شبکه به سرور متصل کرد. هر کدام از این سرور ها مانند دیگر رایانه ها شامل هارد ، cpu ، دیسک و غیره می باشند. معمولا سرور ها باید در اتاق جداگانه ای که به آن اتاق سرور نیز گفته می شود نگهداری شوند. اتاق مورد استفاده آن باید دارای بهترین تهویه باشد. از سرور های شبکه ای می توان جهت انتقال اطلاعات و دیتا ها به کامپیوتر های دیگر استفاده کرد. سرور های مختلفی وجود دارند که هر کدام از آن ها برای هدفی خاص طراحی شده اند. جهت نگهداری شبکه خود می توانید با ما در ارتباط باشید.

شبکه نیز فضایی است که می تواند اطلاعات را از سرور به رایانه های دیگر انتقال دهد. که مسئول ایجاد ارتباط بین سرور و دیگر وسیله ها مانند کامپیوتر ها و لپ تاپ ها می باشد. شبکه اگرچه با بهترین ابزار و تجهیزات راه اندازی شده باشد باز هم نیاز به پشتیبانی دارد. و اگر که از آن به درستی محافظت نشود مشکلات بسیاری پیدا می کند. شبکه ی راه اندازی شده باید هم از نظر سخت افزاری و هم نرم افزاری مورد بررسی قرار گیرد. و تمامی نقص های آن برطرف شود. خدماتی که شرکت ما ارائه می دهد کاملا رایگان و دارای گارانتی می باشد. برای دریافت خدمات پشتیبانی سرور و شبکه ی خود می توانید با شماره 031-91091861-4 تماس بگیرید.

به منظور نگهداری شبکه چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

برای این که همیشه شبکه ای پویا و بدون اشکال داشته باشید. باید به صورت مستمر مورد بررسی قرار گرد. همانطور که وسیله نقلیه و دیگر تجهیزات ماشینی نیاز به تعمیر شدن دارند. شبکه نیز برای این که به نحو احسن کار کند نیاز به تعمیر شدن و بازرسی مداوم دارد. به طور کلی نگهداری و تعمیر شبکه یعنی این که بر سیستم راه اندازی شده نظارت کنید و مداوم در حال به روز رسانی و چک کردن آن باشید قبل از این مشکلی برای آن پیش آید. شبکه ها شامل دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری می باشند. بخش فیزیکی آن شامل سرور و بخش غیر فیزیکی آن نرم افزار ها و دسترسی های برنامه ای می باشد. حفظ امنیت شبکه ها از جمله مواردی است که در نگهداری از شبکه موثر است.

امنیت شبکه در اصل به معنای ایجاد یک بخش محافظتی روی شبکه است. این بخش شامل ایجاد فایروال شبکه ، محدود کردن میزان دسترسی کاربران به شبکه و کنترل آن ، احراز هویت افراد و غیره می باشد. در ادامه باید میزان کارکرد و فعالیت شبکه نیز بررسی شود و مود تجزیه و تحلیل قرار بگیرد. این کار موجب می شود که اقداماتی برای افزایش سرعت شبکه صورت بگیرد. همچنین باد نسبت به سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری شبکه اطمینان پیدا کرد. یکی دیگر از مواردی که بر نگهداری شبکه ها موثر است به روز رسانی مداوم آن می باشد. لازم است که تجهیزات به کار رفته در شبکه به صورت مداوم به روز شوند تا بتوان از امنیت آن اطمینان پیدا کرد. و در آخر لازم است که از گزارشات مربوط به شبکه استفاده کرد تا از مشکلاتی که در آن به وجود آمده آگاه شویم.

نگهداری شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و عوامل موثر بر آن!

در زمینه شبکه و پشتیبانی از آن به دلیل این که میزان خدمات ارائه شده و میزان پیچیده بودن آن متفاوت است موجب می شود که تعرفه ها و قیمت های مناسبی برای آن در نظر گرفته می شود. هر کمپانی که در زمینه ارائه خدمات شبکه فعالیت می کند نرخ قیمت متفاوتی برای خدمات خود دارد. از جهتی دیگر شرکت هایی که قصد نصب و راه اندازی شبکه را در سیستم خود دارند به دنبال ایجاد شبکه با کمترین میزان هزینه هستند. و از این پس در پی یافتن بهترین شرکت با بالاترین کیفیت خدمات و کمترین نرخ هزینه هستند. از این رو شرکت کیا رایانه پرداز فاطر بهترین گزینه می باشد. خدمات ارائه شده ما کیفیت بسیار بالا با میزان قیمت مناسبی دارد. در نتیجه می تواند جزو بهترین شرکت های ارائه دهنده سرویس های شبکه ای قرار گیرد.

لازم است در نظر داشته باشید که همیشه ارزان بودن به صرفه نیست. اگر که شما فقط در پی ارزانی باشید نمی توانید شبکه ی با کیفیتی را در سازمان خود راه اندازی کنید. در این صورت بهتر است که ابتدا مقدار نیاز های خود را از راه اندازی و نگهداری شبکه بسنجید. همچنین استفاده از بهترین تجهیزات مورد استفاده برای شبکه ی شما بسیار اهمیت دارد. از این رو می توانید با مراجعه به فروشگاه کیا رایانه پرداز فاطر بهترین محصولات ما را که شامل تجهیزات شبکه با کیفیت می باشد خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *