خدمات پشتیبانی شبکه
خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه قابل ارائه توسط شرکت ما

خدمات پشتیبانی شبکه توسط شرکت کیا رایانه پرداز فاطر

شرکت مهندسی krpfater بیش از 10 سال است که در زمینه فناوری اطلاعات و IT فعالیت می کند. شرکت مذکور در جهت رشد خدمات شبکه ای و با هدف ارائه بهترین سرویس رایانه ای و پشتیبانی شبکه تاسیس شده است. کمپانی ما شامل متخصص ترین و ماهر ترین افراد با تجربه می باشد. که همه روزه در تلاشند بهترین سرویس های خود را به مشتریان عرضه کنند. اولین کاری که هر شرکت پشتیبانی شبکه باید برای مشتریان خود انجام دهد این است که در ابتدا نیاز های شبکه ای شرکت مورد نظر را بسنجد. سپس راهکاری برای بهبود کیفیت آن ارائه دهد. شرکت ما مفتخر است که توانسته در خصوص پشتیبانی شبکه و همچنین خدمات راه اندازی شبکه نظرات سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی بسیاری را به خود جلب کند.

برای دریافت خدمات پشتیبانی شبکه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

منظور از خدمات پشتیبانی شبکه شرکت ها چیست؟

پشتیبانی شبکه خدماتی است که متخصصان شرکت های رایانه ای انجام می دهند تا همیشه شرکتشان فعال و به روز باشد. در اصل کلیه خدماتی که کارشناسان شرکت های رایانه ای برای فعال نگه داشتن شبکه سازمان ها و شرکت ها انجام می دهند پشتیبانی شبکه گفته می شود. در این بخش کارشناسان در صدد هستند که تمامی دستگاه ها و رایانه ها و به طور کلی سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری به درستی به کار خود ادامه دهند و مشکلی برایشان پیش نیاید.

به طور کلی پشتیبانی شبکه شامل موارد زیر می شود:

  • تعمیر و نگهداری پیوسته و منظم
  • پیدا کردن مشکل شبکه ها
  • آزمایش کردن و یافتن عیب مشکلات
  • طراحی راهکار حل مشکل
  • ایجاد ویژگی های جدید برای عملکرد بهتر
خدمات پشتیبانی شبکه
خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه چگونه انجام می گیرد؟

خدمات پشتیبانی شبکه
خدمات پشتیبانی شبکه
پشتیبانی حضوری
کارشناسان شبکه وظیفه دارند که به صورت دوره ای و منظم طبق نظر کارفرما حضور داشته باشند. و مشکلات و عیب های به وجود آمده در شبکه را پیدا و برطرف کنند.
خدمات پشتیبانی شبکه از راه دور
خدمات پشتیبانی شبکه از راه دور
حفظ شبکه از راه دور
کارشناسان شبکه های کامپیوتری موظفند که به صورت تماس تلفنی و یا استفاده از ریموت با کاربران خود در ارتباط باشند و مشکلات آن ها را برطرف کنند.
خدمات پشتیبانی شبکه در مواقع ضروری
خدمات پشتیبانی شبکه در مواقع ضروری
پشتیبانی اضطراری شبکه
کارشناسان شبکه باید در زمان های اضطراری که مشکلی برای شبکه پیش آمده باشد در زمان کمتر از 2 ساعت به دستور کارفرما در مکان مورد نظر حاضر شوند.

حفظ شبکه های کامپیوتری چگونه است؟

حفظ شبکه ها نسبت به راه اندازی آن ها اهمیت بیشتری دارد. در اصل شما برای راه اندازی شبکه ها هزینه های زیادی می پردازید. تا بتوانید از تجهیزات شبکه با کیفیت استفاده کنید. و یک شبکه کامپیوتری منظم و دقیق را راه اندازی کنید. ولی اگر که با تغییر روز افزون تکنولوژی همراه نباشید و خود را آپدیت نکنید. نمیتوانید شبکه ی راه اندازی شده را نگهداری کنید و دچار ضرر زیادی می شوید. بنابراین حفظ شبکه ها بسیار اهمیت دارد. شرکت کیا رایانه پرداز فاطر با داشتن افراد متخصص و ماهر در کنار مشتریان خود می باشد. و پس از راه اندازی شبکه ها نسبت به حفظ و نگهداری شبکه تلاش می کند. و همین امر سبب می شود که شبکه ی راه اندازی شده توسط تیم ما همیشه امن و ثابت بماند.

البته احتمال دارد که این سوال برایتان پیش آید که از بین شرکت های خدمات پشتیبانی شبکه کدام را برای راه اندازی شبکه های خود انتخاب کنید. در این خصوص مطالعه رزومه شرکت و پروژه ها و همچنین سابقه ی فعالیت ما به شما در زمینه انتخاب کمپانی مناسب کمک می کند. البته می توانید از طریق تماس با مشاوران و پشتیبانان شرکت و یا از طریق ایمیل و فرم تماس سوالات خود را بپرسید. همه ی این راه ها سبب می شود تا شما در انتخاب ما به عنوان شرکت خدمات شبکه ای تردیدی نداشته باشید.

یک پشتیبان شبکه چه مسئولیت هایی دارد؟

منظور از پشتیبان شبکه شخصی است که در زمینه شبکه و IT اطلاعات بالایی دارد. و می تواند سیستم های شبکه ای را راه اندازی و پشتیبانی کند به چنین شخصی متخصص شبکه می گویند. هر متخصص شبکه ای مسئولیت و وظیفه ی خاص خود را دارد. مسئولیت های پشتیان شبکه بسیار است برای مثال متخصص شبکه باید برای امنیت شبکه از آنتی ویروس ها استفاده کند. همچنین یک متخصص شبکه ماهر باید بتواند جلوی نفوذ هکر ها به شبکه را بگیرد. بنابراین با این توصیفات یک پشتیبان شبکه غیر از راه اندازی شبکه باید بتواند شبکه را از نظر ایمنی در وضعیت خوبی قرار دهد. در ادامه چند نمونه از خدمات پشتیبانی شبکه را معرفی می کنیم:

  • نصب نرم افزار جدید
  • نصب سخت افزار جدید
  • عیب یابی شبکه
  • رفع خطا های شبکه

کاربرد شبکه های کامپیوتری چیست؟

شبکه های کامپیوتری در واقع یک فضایی است که در آن ها می توان دیتا ها را پردازش و ذخیره کرد. و همچنین از آن ها برای ارائه سرویس های به خصوصی استفاده می شود. در کل شبکه یعنی ارتباط دادن کلیه دستگاه ها شامل روتر ها ،  تلفن های هوشمند ، کامپیوتر ها و سوییچ ها می باشد. در حالت کلی شبکه ها توسط سیم های مسی به هم وصل می شوند. ولی با پیشرفت بیشتر تکنولوژی شبکه ها توانستند توسط فیبر های نوری و سیگنال های رادیویی به هم متصل شوند.

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری با کیفیت بالا

شرکت کیا رایانه پرداز فاطر در صدد است که بهترین و مناسب ترین خدمات شبکه ای خود را به مشتریانش عرضه کند. از این جهت سطح کیفیت خدمات شبکه ای ارائه شده توسط ما برای شرکت اهمیت بالایی دارد. متخصصان شبکه شرکت ما با دانش خود تمامی مشکلات و یا اختلالات به وجود آمده در شبکه را بررسی می کنند و بهترین راهکار را برای تعمیر آن ارائه می دهند. از این رو از شما عزیزان درخواست می شود که در صورت لزوم اطلاعات کافی جهت چگونگی خرابی شبکه ی خود را در اختیار کاشناسان ما قرار دهید.

همانطور که می دانید پیشگیری از به وجود آمدن ایرادی در شبکه از رفع آن ایراد بسیار مهم تر است. بنابراین کارشناسان ما همه روزه بر روی شبکه ای که خود راه اندازی کرده اند نظارت کامل دارند. تا ایرادی در آن ایجاد نشود. و در صورت بروز مشکل کوچکی سریع رفع شود و از ایجاد مشکل بزرگتر در شبکه جلوگیری شود. در این خصوص است که خدمات پشتیبانی شبکه برای همه اهمیت زیادی دارد.

جهت پشتیبانی شبکه های خود با ما در ارتباط باشید

نام شما(Required)