خدمات شبکه در محل | کیا رایانه پرداز فاطر

خدمات شبکه در محل | کیا رایانه پرداز فاطر | krpfater


خدمات شبکه در محل برگرفته از تیم پشتیبانی و متخصصان با تجربه در عرصه ی شبکه و سیستم های سخت افزاری ، نرم افزاری و امنیتی بوده و همچنین شامل مشاوره و پشتیبانی از سیستم ها و تجهیزات به کار گرفته در شبکه می باشد. حضور کارشناسان شبکه در محل سبب رفع ایرادات و خرابی ایجاد شده در بخش های مختلف شبکه می باشد. از این رو می توان از کیا رایانه پرداز فاطر به عنوان بهترین شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری نام برد. همچنین شرکت ما ارائه دهنده خدمات شبکه و سرور می باشد و در ادامه می توانید با این خدمات و دلیل انجام آن آشنا شوید.

فهرست مطالب

دلیل انجام خدمات شبکه اینترنت !

خدمات شبکه در اصفهان و تهران !

لیست خدمات شبکه در تهران

سایت پشتیبانی خدمات شبکه محل

هزینه طراحی شبکه ی رایانه ای به چه صورتی است؟

داشتن تخصص در میزان هزینه ی خدمات شبکه در محل !

دلیل اهمیت خدمات امنیت شبکه چیست؟

آنچه در این مقاله گذشت…

دلیل انجام خدمات شبکه اینترنت !

همانطور که در مقالات قبل گفته شد شبکه به مجموعه ای از سیستم ها گفته می شود که توسط کابل شبکه و تجهیزات سرور به هم متصل شده و با هم در ارتباط باشند. سیستم های کامپیوتری قادرند توسط شبکه به هم وصل شده و دیتا های خود را با هم به اشتراک بگذارند. شبکه تشکیل شده از یک سری گره می باشد که به این گره ها نود نیز گفته می شود. نود ها همان رایانه هایی هستند که از طریق کابل شبکه به هم ارتباط می یابند. در چنین شرایطی اطلاعات و داده ها بین دستگاه ها و نود ها به راحتی قابل انتقال می باشد.

خدمات شبکه در محل اصفهان و تهران !

خدمات شبکه توسط تیم بزرگ شرکت ما در اصفهان و تهران و شهرستان ها قابل انجام است. این خدمات شامل راه اندازی شبکه ، نصب دوربین مداربسته ، خدمات پسیو و اکتیو و کابل کشی شبکه ، پشتیبانی شبکه و سرور و غیره می باشد. از جمله شرکت های شبکه کامپیوتری در تهران و شهرستان ها می توان برند کیا رایانه پرداز فاطر را در لیست قرار داد.

قبل از معرفی خدمات شبکه و سرور و ساخت شبکه کامپیوتری، ابتدا توضیح می دهیم که شبکه های کامپیوتری چیست و چرا از آنها استفاده می کنیم و چرا استفاده از آنها اهمیت دارد. همچنین هزینه های مربوط به خدمات ساخت شبکه کامپیوتری نیز در زیر توضیح داده شده است. یک شبکه کامپیوتری با اتصال دو یا چند کامپیوتر ایجاد می شود. ساده ترین شبکه شامل دو کامپیوتر است که با سیم به هم متصل شده اند و به کاربران اجازه می دهند منابع را به اشتراک بگذارند. با خدمات شبکه های کامپیوتری ، نیازی به استفاده از فلش برای انتقال محتوا بین دو کامپیوتر ندارید. با وجود این ویژگی، دیگر با مشکل حجم کم مواجه نخواهید شد.

خدمات شبکه در محل | کیا رایانه پرداز فاطر | krpfater

لیست خدمات شبکه در تهران

هر سازمانی به جهت ارائه خدمات شبکه در محل چک لیستی دارد که توسط آن می توان با کلیه خدمات ارائه شده اشنا شد. در ادامه به صورت مختصر با این خدمات آشنا می شویم.

  • خدمات پسیو شبکه در محل: پسیو شبکه از جمله مهم ترین خدماتی است که توسط شرکت ما انجام می گیرد. به منظور خدمات شبکه پسیو کاران، با تجربه و مهارت بالایی که دارند اقدام به کابل کشی شبکه ، راه اندازی سیستم جریان ضعیف ، بستن رک ، داکت کشی و غیره می نمایند.
  • خدمات اکتیو شبکه در محل: پس از پسیو شبکه نوبت به انجام اکتیو شبکه می رسد. نصب تجهیزات شبکه به تنهایی کافی نیست و اگر که کانفینگ آن صورت نگیرد در اصل شبکه راه اندازی نشده است. همچنین به جهت اکتیو و یا فعال کردن شبکه نیاز به نرم افزارهای تخصصی داریم که توسط اکتیو کار شبکه باید اجرا شود. در خصوص دیگر خدمات اکتیو شبکه می توانید صفحه مرتبط به آن را مطالعه نمائید.
  • خدمات امنیت شبکه: پس از راه اندازی و اجرای شبکه باید امنیت آن نیز برقرار شود. و یک متخصص شبکه در این زمینه آگاه است که باید فایروال ها و نرم افزار های امنیتی مناسب سرور و شبکه را فراهم آورد. در خصوص دیگر خدمات امنیت شبکه می توانید صفحه مرتبط به آن را مطالعه نمایید.
  • خدمات مشاوره شبکه: به منظور استفاده از مشاوره رایگان ما می توانید با شماره های 4-91091861-031 و 099399999045 تماس حاصل نمائید.
  • خدمات پشتیانی شبکه: پشتیبانی شبکه نهایی ترین بخش شبکه می باشد زیرا بعد از نصب و کانفینگ و بهینه سازی شبکه نوبت به پشتیبانی و حفظ آن می رسد. این بخش با امنیت شبکه متفاوت است. جهت مطالعه بیشتر در رابطه با خدمات پشتیبانی شبکه به صفحه مربوطه مراجعه نمائید.

سایت پشتیبانی خدمات شبکه در محل

پشتیبانی شبکه جزو اصول پایه و مهم شرکت هایی است که خدمات شبکه را به مشتریان خود ارائه می دهند. به همین جهت سایت های زیادی طراحی شده اند که اطلاعات بسیاری را در خصوص شبکه و پشتیبانی از آن به مشتریان خود ارائه می دهند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت krpfater.ir از خدمات ارائه شده توسط ما آگاهی یابید. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و پر کردن فرم درخواست تماس از مشاوره رایگان ما در خصوص انجام پروژه خود کمک بگیرید.

هزینه طراحی شبکه ی رایانه ای به چه صورتی است؟

هزینه هایی که ممکن است برای راه اندازی یک شبکه کامپیوتری از شما دریافت شود بسیار متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله اینکه اندازه و تعداد شبکه های رایانه ای می تواند به طور مستقیم بر هزینه راه اندازی یک شبکه تاثیر بگذارد همکاران ما قبل از اقدام می توانند هزینه های نهایی را به شما اطلاع دهند.

خدمات شبکه در محل | کیا رایانه پرداز فاطر | krpfater

داشتن تخصص در میزان هزینه ی خدمات شبکه در محل !

قیمت نهایی راه اندازی شبکه با تجربه و تخصص فرد می تواند تغییر کند، اگر فردی تجربه کامل داشته باشد نصب شبکه های کامپیوتری آسان بوده و در کمترین زمان و با همراهی شما انجام می شود. هزینه های مورد نیاز کاهش می یابد، اما اگر فردی با تجربه کافی را برای انجام آن انتخاب نکنید، نصب چنین سیستم هایی زمان می برد و هزینه های پیش بینی شده بالاتری را در پی خواهد داشت. در برخی موارد علاوه بر راه اندازی شبکه های کامپیوتری بدون تخصص و تجربه کافی خطرات امنیت داده ها وجود دارد. ما همکارانی با تجربه و تخصص غنی در این زمینه داریم و به همین دلیل توانسته ایم رضایت شما را در این سال ها جلب کنیم. همکاری با ما یک معامله برد-برد برای شما خواهد بود. هدف ما ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، قادر به برآورده کردن تمام الزامات مربوطه است.

دلیل اهمیت خدمات امنیت شبکه چیست؟

شبکه بدون امنیت مانند خانه ای بدون در می ماند. چراکه که اگر خانه ای در نداشته باشد احتمال سرقت آن بسیار بالاست. در خصوص امنیت شبکه نیز همینطور است. بدون استفاده از سرویس خدمات شبکه در محل ، در صورتی که شبکه ایمن نباشد و امنیت داده های آن برقرار نشود راه نفوذ هکر ها و سرقت اطلاعات و داده ها افزایش می یابد. از این جهت امنیت داده ها در شبکه بالاست و احتمال از دست دادن آنها بسیار کم می باشد. با این جزئیات می توانید اهمیت استفاده از چنین سرویس هایی را بهتر درک کنید. ناگفته نماند که امروزه بسیاری از سازمان ها و شرکت ها کاملاً به شبکه های کامپیوتری وابسته هستند، اما راه اندازی آن ها و در نتیجه استفاده اولیه از آن ها نیازمند تخصص است.

آنچه در این مقاله گذشت…

در این مقاله دریافتیم که چرا به شبکه نیاز داریم و چه شرکت هایی بهترین خدمات شبکه را ارائه می دهند؟ همچنین با لیست خدمات شبکه آشنا شدیم و دانستیم که شرکت کیا رایانه پرداز فاطر از جمله سازمان هایی است که این خدمات را با مناسب ترین قیمت و کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *