خدمات ویژه

 

پسیو شبکه

پسیو شبکه در واقع به خدمات ارائه شده توسط افراد پسیو کار گفته می شود که با هدف کامل کردن خدمات زیرساختی شبکه مانند اکتیو و امنیت شبکه انجام میگیرد. و در اصل برای آن که شبکه به بهترین نحو و بدون هیچ مشکلی کار کند باید پسیو شبکه به درستی انجام گیرد. تجهیزات مورد نیاز برای پسیو شبکه شامل کابل شبکه ، پریز ، کیستون و غیره است که باید با کیفیت باشند وگرنه موجب ایجاد اشکال در شبکه می شوند.

  • اجرای پسیو شبکه
  • زیرساخت شبکه
  • کابل کشی شبکه
  • تست شبکه
پسیو شبکه های کامپیوتری

دلیل انتخاب کیا رایانه پرداز فاطر چیست؟

11+سال ها تجربه
100+مهندسین خبره
10+شعبه در ایران
30+پروژه های انجام شده

برای اطلاع از قیمت و تعرفه خدمات پسیو شبکه با ما تماس بگیرید

فروش تجهیزات UPS و باتری

کارکنان بخش فروش شرکت کیا رایانه پرداز در قسمت فروش تجهیزات شرکت همیشه بهترین و با کیفیت ترین برند ها را به مشتریان خود ارائه می کنند و همچنین تجهیزاتی که کیفیت پایینی داشته باشند به مشتریان معرفی نمیشود. همچنین برند های بی کیفتیت شامل خدمات پشتیبانی و گارانتی از سمت شرکت نمیشوند.

تعمیر قطعات الکترونیک UPS

شرکت ما به کلیه مشتریانی که نیاز دارند دستگاه های UPS و تجهیزاتش را تعمیر کنند خدمات ویژه ای را ارئه میدهد. به دلیل این که تجهیزات شبکه باید بدون وقفه و به طور مستمر کار کند و اگر که خراب شوند باعث ایجاد خسارت های زیادی میشوند در این صورت شرکت ما تلاش میکنند تا بهترین خدمات را برای رفع نیاز مشتریان خود ارائه دهد.

نگهداری و پشتیبانی از UPS

شرکت کیا رایانه پرداز علاوه بر این که از تجهیزات شبکه محافظت میکند بهترین شرایط را برای رضایت مشتریان خود فراهم میکند همچنین کارشناسان شرکت با بررسی تجهیزات ارائه شده توسط شرکت با دانش و تخصصی که دارند مانع از خراب شدن تجهیزات میشوند. خدمات ما به دو صورت کنترل از راه دور و حضور در مکان مشتری انجام میگیرد.

نصب UPS و برق اضطراری

شرکت کیا رایانه پرداز فاطر در زمینه اجرای پروژه های حرفه ای و تخصصی و همچنین سیستم های UPS و سیستم های برق اضطراری فعالیت می کند. همچنین افراد حاضر در مجموعه با مهارت بالایی که در زمینه شبکه و فناوری اطلاعات دارند توانسته اند بهترین و به روز ترین خدمات را به صورت استاندارد به مشتریان خود ارائه دهند.

پسیو شبکه چیست؟

به کلیه اقداماتی که صورت می گیرد که اطلاعات بدون دستکاری آن ها انتقال پیدا کنند پسیو شبکه میگویند.

هزینه خدمات پسیو شبکه

هزینه خدمات پسیو شبکه بستگی به نوع کار و همچنین میزان سختی آن کار دارد. هرچقدر که قیمت تجهیزات پسیو بالاتر باشد قیمت خدمات نیز بیشتر است.

پشتیبانی از تجهیزات پسیو شبکه

چک کردن تجهیزات پسیو شبکه سبب جلوگیری از خراب شدن تجهیزات می شود و موجب میشود که قیمت تعمیرات این تجهیزات نیز کمتر شود.

مشاوره رایگان دریافت خدمات پسیو شبکه

شما مشتریان عزیز می توانید در صورتی که برای راه اندازی تجهیزات شبکه خود نیاز به مشاوره داشتید با شرکت ما تماس بگیرید کارشناسان ما همه روزه آماده ارئه خدمات خود به شما مشتریان عزیز هستند.

پسیو شبکه چیست؟

شرکت هایی که تاکنون به ما همکاری کرده اند