خدمات شبکه در اصفهان از جمله سرویس هایی است که توسط شرکت کیا رایانه پرداز فاطر انجام میشود. به طور کلی هر شرکتی که شبکه را درون سازمان خود راه اندازی می کند باید به فکر پشتیبانی از آن نیز باشد. به همین جهت تمامی سازمان ها در پی شرکتی هستند که خدمات شبکه های رایانه ای را با کیفیت بسیار عالی به آن ها ارائه دهد. شرکت ما هم به این جهت در شهر اصفهان تاسیس شده است تا بتواند نیاز شبکه ای بسیاری از ارگان های بزرگ را برطرف نماید. شبکه ای که راه اندازی می شود باید به صورت مداوم مورد بررسی و پشتیبانی قرار گیرد تا اگر که اشکالی در آن پیش آمد به درستی قابل رفع باشد.

متخصصین شرکت کیا رایانه پرداز فاطر همواره به دنبال استفاده از به روزترین و کامل ترین تکنولوژی ها در زمینه شبکه و خدمات پشتیبانی از آن می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید با تماس با شرکت از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید و بهترین انتخاب را جهت راه اندازی شبکه خود داشته باشید.

خدمات شبکه در اصفهان | کیا رایانه پرداز فاطر
خدمات شبکه در اصفهان | کیا رایانه پرداز فاطر
خدمات شبکه در اصفهان | کیا رایانه پرداز فاطر
خدمات شبکه در اصفهان | کیا رایانه پرداز فاطر

اهمیت خدمات شبکه در اصفهان

هر شبکه ی کامپیوتری حتی کوچک ترین نوع شبکه زمانی که توسط متخصص راه اندازی می شود. باید حتما پشتیبانی شود زیرا از زمانی که شبکه نصب می شود و زمان استفاده و بهره وری از آن باید به طور مستمر مورد بازبینی و چکاپ قرار گیرد تا خطری آن را تهدید نکنید. به همین منظور است که شرکت کیا رایانه پرداز فاطر به مشتریان خود همراه راه اندازی ، خدمات پشتیبانی شبکه را نیز به صورت رایگان ارائه کرده است. اگر چه بعضا تعدادی از سازمان ها به جهت این که مبلغ کمی را پرداخت کنند با شرکت معتبری قرارداد خدمات شبکه نمیبندند. در چنین مواقعی این امکان وجود خواهد داشت که شبکه ی آن ها زمانی دچار مشکل شود و قادر به رفع آن نباشند.

به این دلیل بهتر است که از شرکتی با اعتبار که تجربه ی کافی در زمینه شبکه و خدماتش دارد کمک بگیرید. تا خیالتان از بابت آن آسوده باشد. اهمیت خدمات شبکه در اصفهان و کلیه شهر های ایران از زمانی مهم شد. که هر شبکه ای در زمان راه اندازی نیاز به تجهیزات و نرم افزار های به خصوصی دارد. و اگر که تجهیزات استفاده شده در it زمانی از کار افتاد کل شبکه به هم میریزد. از این رو بهتر است که تمامی تجهیزات به کار رفته در شبکه به صورت مرتب به روز رسانی شوند.

به طور کلی خدمات شبکه در اصفهان در دو دسته کلی قرار می گیرد

خدمات شبکه در اصفهان | نصب و راه اندازی شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر
خدمات شبکه در اصفهان | نصب و راه اندازی شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر
خدمات نصب و راه اندازی شبکه
به طور کلی راه اندازی شبکه به کلیه اقداماتی گفته می شود که جهت طراحی ، نصب و اجرای شبکه در یک سازمان صورت می گیرد. شرکت کیا رایانه پرداز فاطر مفتخر است که با استفاده از بهترین تجهیزات شبکه و با هدف ایجاد یک شبکه ای پویا و استاندارد توانسته تمامی بخش های مختلف یک سازمان را به هم مرتبط کند. یک سازمان اداری از بخش ها و واحد های متفاوتی شامل حسابداری و مالی ، فنی و اجرایی ، اداری و بازرگانی تشکیل شده است. تمامی این واحد ها باید توسط شبکه به هم مرتبط باشند و تمامی سیستم های درون سازمانی باید زیر نظر مدیرعامل کار کنند. همچنین به جهت ذخیره و انتقال اطلاعات مهم و سری یک شرکت بزرگ نیز می توان از شبکه و خدمات آن بهره مند شد. به همین جهت راه اندازی و اجرای it برای همه اهمیت زیادی دارد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نصب و راه اندازی شبکه به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

نصب و راه اندازی شبکه
خدمات شبکه در اصفهان | خدمات پشتیبانی شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر
خدمات شبکه در اصفهان | خدمات پشتیبانی شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر
خدمات پشتیبانی شبکه
پشتیبانی از شبکه به کلیه اقداماتی می گویند که شرکت های ارائه دهنده it پس از آن که شبکه را راه اندازی کردند به صورت رایگان به مشتریان خود عرضه می کنند. پشتیبانی شبکه و حفظ و نگهداری آن پس از این که شبکه راه اندازی شد بسیار اهمیت دارد. زیرا زمانی که شبکه با استفاده از تجهیزات و ابزار های مخصوص راه اندازی و اجرا شد ممکن است که پس از مدتی دچار اختلال شود. در این صورت متخصصین شرکت کیا رایانه پرداز فاطر با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی ها و تجربه ای که در زمینه it و فناوری اطلاعات دارند قادرند تمامی مشکلات به وجود آمده در شبکه را درستی حل کنند. این اقدام موجب می شود که نگرانی افراد به دلیل از دست رفتن اطلاعات و دیتاهای مهم خود که امکان دارد در زمان اختلال شبکه پیش آید رفع شود.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پشتیبانی شبکه به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

خدمات پشتیبانی شبکه

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

هدف ما از ارائه خدمات شبکه به شرکت ها چیست؟

تمامی خدماتی که در جهت ارائه شبکه بهتر به سازمان ها ارائه می شود. هم بر روی یک شبکه محلی و هم یک شبکه بزرگتر قابل انجام است. تنها تفاوتی که دارد وسعت و کیفیت تجهیزات استفاده شده در شبکه می باشد.

نحوه بکاپ گیری از شبکه

یکی از خدمات مهم ارائه شده توسط شرکت ما بکاپ گیری مداوم از شبکه و سرور می باشد. که این اقدام بسته به شرایط شبکه و سرور می تواند هرروزه ، هفتگی و یا ماهانه صورت پذیرد. به طور کلی زمانی که شبکه راه اندازی می شود اطلاعات اولیه برروی سرور ایجاد می شود. این اطلاعات ذخیره شده در سرور به صورت مداوم درحال آپدیت شدن هستند. در این صورت نیاز است که برای از دست نرفتن این دیتا ها از سرور بکاپ تهیه شود. در این صورت حتی اگر زمانی سرور شما دچار مشکل شد و تمامی اطلاعات پاک شد می توانید به راحتی بکاپ تهیه شده از آن را بازگردانی کنید.

چک کردن مداوم سرور و شبکه

سرور و شبکه باید به صورت مداوم چک شوند و اگر مشکل کوچکی در آن ها به وجود آمد به درستی رفع شود. در غیر این صورت امکان دارد که خسارات جبران ناپذیری را ایجاد کند و موجب از دست رفتن اطلاعات بسیار مهم سازمان شود. به همین دلیل تیم پشتیبانی شرکت کیا رایانه پرداز فاطر همه روزه در حال بررسی و پشتیبانی خدمات شبکه در اصفهان ارائه شده ی خود به سازمان ها  و شرکت های بزرگ می باشند تا بتوانند شبکه ی امنی را به کاربران خود ارائه دهند.

تعرفه خدمات شبکه در اصفهان به چه صورت محاسبه می شود؟

زمانی که شرکت ها قصد راه اندازی شبکه در سازمان خود را  دارند. عموما به دنبال سازمانی هستند که کمترین میزان تعرفه و نرخ را به آن ها ارائه دهد. همچنین سازمان های بزرگ و ادارات دولتی و تجاری به جهت بهبود کیفیت و کارایی شرکتشان لازم است که از شبکه استفاده کنند. زیرا شبکه و خدمات آن یکی از مهم ترین اختراعات و ویژگی هایی است که توانسته در راستای عملکرد بهتر به سازمان ها کمک کند. در این صورت اکثر شرکت ها به جهت راه اندازی شبکه در سازمان خود قصد دارند که بهترین کیفیت را با حداقل قیمت به دست آورند. شرکت کیا رایانه پرداز فاطر نیز می تواند در این خصوص بهترین انتخاب برای آن ها باشد. کیفیت خدمات شبکه در اصفهان ارائه شده توسط متخصصان ما به نوبه ی خود در بهترین حالت ممکن قرار دارد. همچنین میزان هزینه در نظر گرفته شده بسیار مناسب می باشد.

به منظور راه اندازی شبکه در هر شرکتی باید از تجهیزات شبکه ویژه ای استفاده کرد. تجهیزات شبکه شامل پسیو و اکتیو می باشد. این تجهیزات باید با هم کار کنند تا بتوان گفت که شبکه ما راه اندازی شده است. انتخاب نوع ابزار های قابل استفاده در پسیو و اکتیو در میزان تعرفه موثر می باشد. در ادامه به مواردی که در راه اندازی تجهیزات پسیو کاربردی هستند اشاره می کنیم.

گزینش سخت افزار

نوع سخت افزار هایی که انتخاب می شوند برای هر نوع شبکه در هر محیطی متفاوت است. به بیان ساده تر ابزار انتخاب شده برای یک ساختمان بزرگ یا شرکت تجاری بزرگ بسیار متفاوت تر از یک خانه ی مسکونی کوچک است. همچنین کابل های مورد استفاده و نوع و کیفیت آن ها نیز بر روی میزان هزینه برآورد شده تاثیر می گذارد.

راه اندازی سخت افزار

پس از انتخاب نوع سخت افزارمان به سراغ نصب و راه اندازی آن می رویم. به منظور  راه اندازی و اجرای it به روتر سوییچ و مودم و کابل های شبکه نیاز داریم. تمامی این ابزار ها همراه با دستگاه هایی که برای نصب آن ها نیاز داریم دارای هزینه می باشند. استفاده از متخصصان با تجربه و  مهارت هم تاثیر زیادی در میزان هزینه دارد.

گزینش پروتکل

بعداز این که ابزار ها نصب شد نوع پروتکل مورد نیاز و انتخابی باید تعیین شود. برای مثال از پروتکل FTP برای انتقال فایل ها و برای ایمیل ها از پروتکل SMTP استفاده می شود. به جهت استفاده از خدمات شبکه در اصفهان در هر شرکتی باید میزان خدماتی که هر کدام ارائه میدهند و هزینه آن ها را بسنجید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت خدمات شبکه

به طور کلی عوامل بسیاری بر میزان افزایش و یا کاهش قیمت خدمات شبکه تاثیر گذار هستند. از جمله این موارد می توان به میزان مسافت ، تعداد تجهیزات استفاده شده در پروژه ، قیمت هر کدام از تجهیزات ، تعداد دفعات رفت و آمد مسئول و تیم پروژه ، نرم افزار به کار گرفته شده در شبکه و پیچیدگی آن ها اشاره کرد. در ادامه به توضیح هر کدام از این عوامل می پردازیم.

همانطور که می دانید برای راه اندازی شبکه نیاز به استفاده از وسایل و تجهیزاتی متناسب با پروژه مورد نظر می باشد. شرکت کیا رایانه پرداز فاطر با استناد به این موضوع و با توجه به نوسانات قیمت بازار و تجهیزات در تلاش است که بهترین تجهیزات ، کالا و خدمات خود را با مناسب ترین قیمت در اختیار شرکت ها و ارگان های بزرگ و کوچک قرار دهد.

تجهیزات شبکه

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی شبکه رایانه ها ، پرینتر ها و سرور می باشد. به غیر از هزینه ای که خود این تجهیزات دارند کانفینگ و راه اندازی آن ها نیز شامل هزینه می باشد.

دفعات حضور پشتیبان

برای راه اندازی و پشتیبانی مداوم از تجهیزات حضور کارشناس شبکه اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل میزان مسافت طی شده و زمانی که گذاشته میشود مهم است.

پیچیدگی سخت افزار

هر نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد پیچیدگی خاصی دارد. که باید توسط کارشناس مخصوص خود راه اندازی شود. به همین دلیل تاثیر زیادی روی قیمت دارد.

نرم افزار شبکه

هزینه استفاده از هر کدام از نرم افزارهای شبکه مانند فایروال ها ، نرم افزار های مخصوص اکتیو دایرکتوری ، سرویس مانیتورینگ شبکه و غیره متفاوت می باشد.

میزان مسافت

هر چقدر که میزان مسیر رفت و آمد کارشناس به پروژه طولانی تر باشد در مقدار هزینه برآورد شده مربوط به کلیه خدمات راه اندازی و پشتیبانی شبکه نیز تاثیر می گذارد.

لیست خدمات شبکه در اصفهان

خدمات شبکه در اصفهان | خدمات پسیو شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

خدمات پسیو شبکه

شامل راه اندازی و نصب تجهیزات و زیرساخت های شبکه می شود

خدمات شبکه در اصفهان | خدمات اکتیو شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

خدمات اکتیو شبکه

شامل کانفینگ تجهیزات شبکه ، سوئیچ ها و نرم افزار ها می باشد

خدمات شبکه در اصفهان | خدمات مانیتورینگ شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

خدمات مانیتورینگ شبکه

شامل مدیریت و نظارت بر عملکرد درست شبکه و تجهیزات آن می باشد.

خدمات شبکه در اصفهان | خدمات امنیت شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

خدمات امنیت شبکه

شامل حفظ ، نگهداری ، فایروال و ایجاد امنیت در شبکه می باشد.

بخش از مقالات ما