ارائه خدمات شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

ارائه خدمات شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر


فهرست مطالب

خدمات شبکه و سرور در شرکت ما چگونه رخ می دهد؟

ویژگی های منحصر به فرد ارائه خدمات شبکه چیست؟

ارائه خدمات شبکه توسط پسیو و اکتیو چگونه صورت می گیرد؟

اجرای خدمات پسیو و اکتیو شبکه توسط شرکت کیا رایانه پرداز فاطر!

در مورد خدمات شبکه و امنیت آن چه میدانید؟

ارائه خدمات شبکه از مهم ترین فعالیت هایی است که شرکت کیا رایانه پرداز فاطر به مشتریان خود ارائه می دهد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با خدمات شبکه و سرور صحبت کنیم. در ابتدا لازم است بدانید شبکه های رایانه ای چیست. شبکه های رایانه ای متشکل از اتصال دو سیم وایرلس به هم می باشند. و تمامی اطلاعات و دیتا ها روی شبکه ها قرار میگیرند. شبکه های رایانه ای انواع متفاوتی دارند که هر کدام از آن ها کارایی خاص خود را دارند. برای این که بتوانید از شبکه های رایانه ای و خدمات پشتیبانی شبکه شرکت ما بهره مند شوید با ما همراه باشید.

خدمات شبکه و سرور در شرکت ما چگونه رخ می دهد؟

امروزه با نیاز روز افزون بشر به شبکه ها و فناوری اطلاعات استفاده از خدمات شبکه نیز بیشتر شده است. خدمات شبکه در شرکت ما با بهترین کیفیت به شما عرضه می شود. یکی از کاربرد های استفاده از شبکه های کامپیوتری این است که بتوان به آسانی حجم زیادی از دیتا ها را انتقال داد. معمولا این انتقال اطلاعات و داده ها توسط فلش و CD و کابل های انتقال صورت می گرفت. ولی با پیشرفت علم و تکنولوژی این انتقال به شیوه ای دیگر گسترش پیدا کرد. به طوری که می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی حجم بزرگی از داده ها را انتقال داد. استفاده از فلش ها و CD ها هنوز هم کاربرد خود را دارند ولی مخاطبان خود را از دست داده اند. زیرا معایب زیادی دارند.

از معایب استفاده از فلش ها و دیسک ها می توان به انتقال تعداد محدودی از دیتا ها اشاره کرد. همچنین از نظر فضا نیز حجم کمی دارند و قادر به انتقال کلیه اطلاعات به صورت یک جا نیستند. در این صورت به جز صرف هزینه  زمان زیادی نیز از ما می گیرند.
ارائه خدمات شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

ویژگی های منحصر به فرد ارائه خدمات شبکه چیست؟

همانطور که در بالا توضیح دادیم شبکه ها موجب انتقال گسترده ای از دیتا ها می شوند. که در شرکت krpfater به بهترین شکل صورت می گیرد. خدمات فنی شبکه شامل مواردی از قبیل خدمات پسیو و اکتیو شبکه ، امنیت شبکه ، راه اندازی  شبکه و …. می باشد. که در ادامه می توانید با این خدمات به صورت مختصر آشنا شوید. تمامی این خدمات گفته شده زیر مجوعه خدمات شبکه ارائه شده توسط شرکت ما هستند. با افزایش و پیشرفت روز افزون تکنولوژی نیاز به استفاده از خدمات شبکه نیز بیشتر شده است. به طوری که هر سازمان و ارگانی باید برای بهبود عملکر فعالیت خود از شبکه استفاده کند. شبکه ها به صورت گسترده هستند و کاربرد های زیادی نیز دارند.

شرکت ها و ارگان های بزرگ تجاری و اداری برای استفاده از شبکه باید از متخصصین شبکه کمک بگیرند. متخصصین شبکه افرادی ماهر و با تجربه و با اطلاعات علمی و عمومی بالایی هستند. که قادرند انواع و اقسام روش های راه اندازی و نصب شبکه ها را به درستی انجام دهند. همچنین می توانند مشکلات به وجود آمده در شبکه را به درستی حل و برطرف کنند. پس وجود افراد با مهارت در هر شرکتی که پشتیبانی شبکه ارائه می دهد اهمیت بالایی دارد. شبکه های رایانه ای به دو صورت کلی پسیو و اکتیو دسته بندی می شوند. دسته پسیو شبکه در اصل مربوط به خدمات سخت افزاری شبکه می باشد. ولی اکتیو شبکه کار های نرم افزاری شبکه را انجام می دهد.

ارائه خدمات شبکه توسط پسیو و اکتیو چگونه صورت می گیرد؟

همان گونه در که سطر های بالاتر گفته شد. خدمات شبکه مجموعه اقداماتی است که به منظور نصب و راه اندازی شبکه به صورت کاملا بهینه صورت می گیرد. همچنین این اقدامات موجب برطرف کردن نواقص موجود در شبکه و سازمان دهی آن ها می شود. با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی نیاز به استفاده از فناوری اطلاعات نیز افزایش پیدا کرده است. و اکثر شرکت های بزرگ تجاری و شرکت های کوچک نیاز به استفاده از خدمات it در مجوعه خود میباشند. اقداماتی که در شبکه صورت میگیرد. شامل مشاوره ، راه اندازی ، اکتیو و پسیو و امنیت شبکه و همچنین پشتیبانی از شبکه ها می باشد. لازم است که به این موضوع توجه داشته باشید. که برای استفاده از شبکه باید از افراد ماهری که خدمات شبکه و سرور را ارائه می دهند کمک بگیرید.

به منظور ارائه خدمات شبکه و بهره گیری از نیرو های ماهر و با تجربه اهمیت بالایی دارد. به این دلیل که انجام خدمات پسیو شبکه و اکتیو کار هرکسی نیست. و باید حتما از کسانی که در این راستا تخصص بالایی دارند کمک گرفت. کلیه فعالیت هایی که در زمینه پسیو اکتیو صورت میگیرد نیازمند اصول خاصی است. به طور کل برای به کار گیری پسیو و اکتیو نیازمند تجهیزات شبکه به خصوصی نیز می باشد. به افرادی که کار پسیو شبکه را انجام میدهند پسیو کار گفته می شود. از سری تجهیزات مربوط به پسیو شبکه میتوان به کابل شبکه ، کواکسیکال ، پچ پنل و غیره اشاره کرد. خدمات اکتیو شبکه به خدماتی می گویند که به منظور راه اندازی و فعالسازی شبکه صورت میگیرد. تجهیزات اکتیو شامل مودم ، روتر ، سوییچ و کارت شبکه می باشد.

ارائه خدمات شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

اجرای خدمات پسیو و اکتیو شبکه توسط شرکت کیا رایانه پرداز فاطر!

با پیشرفت هر روزه علم و فناوری نیاز به استفاده از خدمات شبکه ای و it نیز رشد چشم گیری داشته است . به صورتی که معمولا بیشتر سازمان ها و ارگان های بزرگ و کوچک ملزم به استفاده از شبکه شده اند. همچنین رشد روز افزون شبکه ها افزایش تقاضا برای استفاده از شبکه را نیز بیشتر کرده است. خدمات فنی شبکه شامل راه اندازی و نصب شبکه های کامپیوتری و همچنین پشتیبانی از شبکه ها می باشد. شرکت ها و کمپانی های بزرگ همیشه حاوی اطلاعات و دیتا های مهمی می باشند. و به منظور ادامه کارشان باید حتما از شبکه استفاده کنند. در این خصوص لازم است از شرکتی کمک بگیرند که خدمات شبکه خوبی داشته باشد. در این صورت و با توجه به توضیحات ذکر شده می توان دریافت. که شرکت ما از نظر ارائه خدمات شبکه به مشتریان خود گزینه مناسبی است.

در مورد خدمات شبکه و امنیت آن چه میدانید؟

خدمات شبکه و امنیت شبکه از فعالیت ها و کار هایی است. که باید توسط سازمان هایی که کار پشتیبانی شبکه را انجام می دهند صورت گیرد. فعالیت شرکت های شبکه ای در خصوص شبکه و it می باشد. هدف از ایجاد شبکه در شرکت ها داشتن دسترسی تمامی پرسنل به بخش هایی از شبکه و سرور می باشد. به این صورت که کلیه اطلاعات سازمان بر روی شبکه و سرور قرار می گیرد. و کلیه پرسنل می توانند بر اساس میزان دسترسی که بهشان داده شده به دیتا ها دست پیدا کنند. اطلاعاتی که روی شبکه و سرور قرار می گیرد همگی در فضای امنیتی قرار دارد. و از نفوذ هکر ها و ویروس های مخرب به شبکه جلوگیری میشود.

برای این که بتوانید شبکه ای را در سازمان خود ایجاد کنید باید حتما از شرکتی معتبر کمک بگیرید. زیرا شبکه امر بسیار مهمی است. و ممکن است با یک سهل انگاری کل اطلاعات شرکت شما به طور کلی پاک شوند. نیاز است که از شرکت هایی که در زمینه شبکه و خدمات شبکه عملکرد خوبی دارند کمک بگیرید. شرکت هایی که خدمات شبکه به شما ارائه می دهند باید شامل بهترین و متخصص ترین افراد با تجربه باشند. که در زمینه شبکه و زیرمجموعه های آن مانند پسیو اکتیو امنیت اطلاعات خوبی داشته باشند. و بتوانند در اسرع وقت شبکه شما را راه اندازی کنند. و هرجایی که نیاز به پشتیبانی داشتید از شبکه شما پشتیبانی کنند. در این خصوص شرکت krpfater با ارائه خدمات شبکه توانسته بهترین عملکرد خود را به مشتریانش ارائه دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *