خدمات ویژه

نصب و راه اندازی شبکه

نصب و راه اندازی شبکه در واقع به نصب و اجرای شبکه از سرور های اصلی شبکه های کامپیوتری گفته میشود. در اصل این قسمت با هدف تشکیل یک ارتباطی هدفمند و بدون توقف روی بخش های مختلفی مانند دیتا و اطلاعات ، تصویر ، صدا و امنیت برنامه های کاربردی شبکه ایجاد شده است.  اجرای یک شبکه در یک سازمان بزرگ نیاز به مهارت بالایی در امر شبکه دارد. و شرکت هایی که قصد راه اندازی شبکه را در سیستم خود دارند باید به دنبال بهترین شرکتی که خدمات شبکه ارائه می دهد باشند. استفاده از شبکه برای شرکت ها بسیار اهمیت دارد. زیرا وجود شبکه در یک سازمانی موجب افزایش کارایی و عملکرد بهتر آن سازمان می شود. بنابراین شرکت کیا رایانه پرداز فاطر با هدف ایجاد شبکه ای پویا برای شرکت ها و سازمان ها توانسته در این راستا نقش به سزایی داشته باشد.

خدمات راه اندازی شبکه

نصب و راه اندازی شبکه 

در شرکت کیا رایانه پرداز فاطر

شرکت ما در عرصه خدمات پشتیبانی شبکه به مشتریان شرکت مشاوره های رایگان و تخصصی ارائه می کند. این خدمات به صورت کلی به دو بخش دسته بندی می شوند.

خدمات سخت افزاری و نصب زیرساخت شبکه

هدف ما از این قسمت راه اندازی سرویس های زیرساختی شبکه

و تجهیزات شبکه است.

خدمات نرم افزاری و سرویس های شبکه

هدف شرکت از این قسمت راه اندازی سیستم ها شبکه ای

و نرم افزاری است.

برای اطلاع از قیمت و تعرفه خدمات راه اندازی شبکه با ما تماس بگیرید

 ویژگی های

 نصب و راه اندازی شبکه

نیاز به نصب شبکه

نصب و اجرای شبکه بر اساس نیاز سازمان شما برنامه ریزی میشود و ما بنابر نیازی که دارید شرایط موجود را می سنجیم و شروع به کار می کنیم.

ارائه راه حل شبکه

از دیگر ویژگی های شرکت کیا رایانه پرداز وجود کارشناسان خبره است که میتوانند در زمینه راه اندازی شبکه خدماتی را به مشتریان ارائه دهند.

اجرا کردن شبکه

تیم متخصص و با تجربه شرکت کیا رایانه پرداز با داشتن مهارت بالا توانسته که در زمینه راه اندازی شبکه های کامپیوتری اقدام به کارکنند.

گذارشات نهایی

کارشناسان شرکت بعد از اتمام کار گزارشی را براساس کاری که انجام داده اند تنظیم کرده و این گزارش را به شما مشتریان عزیز ارائه میدهند.

مراحل راه اندازی شبکه یک شرکت

برقراری جلسه با مدیرعامل شرکت

برقراری و ایجاد جلسات به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. که در این جلسات کلیه نیاز های کارفرما از ایجاد و اجرای شبکه در سازمان خود بررسی می شود

مشاوره به کارفرما جهت ایجاد شبکه ای استاندارد

کارشناسان و مشاوران ما پس از آن که مکان مورد نظر راه اندازی شبکه را بررسی کردند و همچنین از نیاز های کارفرما آگاه شدند می توانند جهت مشاوره به آن ها اقدام کنند.

تهیه لیستی از کلیه تجهیزات مورد نیاز راه اندازی شبکه

لیستی از کلیه تجهیزات شبکه مورد نیاز سازمان مذکور تهیه می شود و به واحد مالی ابلاغ می شود این لیست شامل کلیه هزینه تجهیزات شبکه و همچنین نصب و اجرای شبکه می باشد.

اعلام کلیه هزینه های برآورد شده به مدیرعامل سازمان

پس از تهیه پیش فاکتور لیست هزینه ها به کارفرما داده می شود تا براساس میزان بودجه ای که دارد نرخ و میزان برآورد شده را بسنجد و اگر که مایل باشد نسبت به راه اندازی شبکه در سازمان خود اقدام کند.

بستن قرارداد نصب و راه اندازی شبکه

به دلیل این که شرکت مورد نظر به ما اطمینان داشته باشد قراردادی تهیه و دو طرف باید امضا کنند. و استفاده از کلیه تجهیزات شبکه و راه اندازی آن باید بر پایه قرارداد تنظیم شده باشد.

نصب و اجرای شبکه در سیستم

پس از عقد قرارداد تیم پشتیبانی شرکت شروع به طراحی و اجرای شبکه می کند و موظف می باشد که کار خود را طی زمانی که در قرارداد تنظیم شده بود به اتمام برساند.

تست شبکه راه اندازی شده پیش از تحویل

قبل از آن که شبکه راه اندازی شده تحویل کارفرما داده شود بهتر است که از آن تستی گرفته شود تا تمامی مشکلات و معایف آن پیدا و برطرف شود. و بتوان با اطمینان بالا شبکه را به کارفرما تحویل داد

آموزش استفاده از شبکه

پس از طراحی و تست شبکه و اطمینان از سالم بودن باید نسبت به آموزش استفاده از شبکه به کارفرما و پرسنل شرکت مذکور اقدام کرد تا بتوانند از شبکه طراحی شده در سیستم خود به بهترین نحو استفاده کنند.

استفاده از شبکه اجرا شده

شبکه اجرا شده آماده استفاده می باشد. همچنین ایجاد ارتباط بین شبکه و تمامی تجهیزات آن در سازمان اهمیت زیادی دارد. از این رو شبکه ی اجرا شده باید کیفیت و امنیت بسیار بالایی داشته باشد.

حفظ و پشتیبانی شبکه

طبق قرارداد نوشته شده بین طرفین شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه موظف می باشد که از شبکه ی راه اندازی شده پشتیبانی کند و آن را طی زمان های پیاپی بررسی کند که مشکلی متوجه شبکه نباشد.

مزایای استفاده از خدمات نصب و راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه های رایانه ای برای هر شرکت خدماتی و سازمانی حائز اهمیت است. به همین دلیل لازم است که برای نصب شبکه در سیستم خود اقدام کنید. در ادامه قصد داریم شما را از مزیت های داشتن شبکه و نصب آن آگاه کنیم تا بتوانید با اطمینان کامل اقدامات لازم را جهت نصب شبکه در سازمان خود فراهم کنید.

  • ارائه بهترین راهکار با در نظر گرفتن بودجه شما
  • مشاوره رایگان به مشتری به صورت حضوری و آنلاین
  • داشتن بهترین و مناسب ترین تعرفه ی خدماتی
  • استفاده از بهترین تجهیزات شبکه
  • داشتن گارانتی و ضمانت حسن انجام کار
  • ارائه بهترین خدمات پشتیبانی شبکه
راه اندازی شبکه

دلیل انتخاب

شرکت کیا رایانه پرداز فاطر

خدمات شبکه ارائه شده توسط شرکت ما با هدف جلب رضایت مشتریان و طبق نظرات آن ها صورت می پذیرد. در این راستا و در جهت نصب و راه اندازی شبکه اقدامات مهمی صورت می گیرد. این ویژگی سبب می شود که مدیر عاملان شرکت های بزرگ در صدد عقد قرارداد با ما باشند. شرکت ما با بهره گیری از نیرو های با تجربه و ماهر در زمینه پسیو کار ، امنت و اکتیو شبکه و همچنین مشاوران شبکه با مهارت توانسته در مدت زمانی کوتاه نظرات شرکت ها را به خود جلب کند در این صورت مشتریان عزیز با مقایسه خدمات ما با دیگر شرکت ها نسبت به همکاری با شرکت کیا رایانه اقدام می کنند.