خدمات شبکه های کامپیوتری در شرکت کیا رایانه پرداز فاطر

خدمات شبکه های کامپیوتری در شرکت کیا رایانه پرداز فاطر | krpfater


خدمات شبکه های کامپیوتری به جهت ایجاد برقراری رابطه در بین کامپیوتر ها ، سیستم ها و تجهیزات شبکه رخ می دهد. در این مقاله نیز قصد داریم در مورد خدمات شبکه و همچنین انواع آن سخن بگوییم. شبکه همانگونه که از اسمش پیداست یک فضای ارتباطی است که قادر است اطلاعات مربوط به یک سازمان را بین سیستم های مختلف آن سازمان انتقال دهد. این انتقال توسط فضایی به اسم شبکه صورت می گیرد که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

فهرست مطالب

شرکت های خدمات شبکه کامپیوتری در اصفهان !

بهترین شرکت خدمات شبکه کامپیوتری کدام است؟

انواع خدمات شبکه کامپیوتری و سرور !

لیست خدمات شبکه و اینترنت در محل چیست؟

بهترین سایت پشتیبانی شبکه کدام است؟

شرکت های خدمات شبکه های کامپیوتری در اصفهان !

شرکت های بسیاری هستند که در زمینه شبکه و فناوری اطلاعات فعالیت دارند. هر کدام از شرکت ها به نوبه ی خود می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند و کاربردی ترین راهکار را ارائه دهند. هر شرکتی که در زمینه IT فعالیت می کند باید تخصص کافی در این زمینه را داشته و از متخصصان ماهری در این زمینه بهره بگیرد. تخصص داشتن و علم شبکه به تنهایی کافی نیست و نیاز به مهارت و تجربه نیز دارد. در این صورت بهتر است در زمان نیاز به ایجاد سیستم جریان ضعیف در سازمان خود ابتدا به خوبی تحقیق کنید و مسئولیت کار خود را به شرکتی بسپارید که رزومه کاری خوبی داشته باشد.

بهترین شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری کدام است؟

اگرچه شرکت های بسیاری هستند که در حیطه شبکه فعالیت دارند ولی پیدا کردن بهترین شرکت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری کار دشواری است. چرا که رقابت در این زمینه زیاد است. اگر که نیاز به تحقیق در این زمینه دارید بهتر است که به سراغ رزومه کاری شرکت ها بروید. همچنین می توانید با برقراری ارتباط تلفنی و یا حضوری برنامه خود را برای شرکت مد نظر بازگو کرده و نظرات آن ها بهره مند شوید. در این صورت اگر که پس از تحقیق های پی در پی شرکت مد نظر خود را یافتید پروژه خود را با اطمینان خاطر به آن ها بسپارید. از این رو شرکت کیا رایانه پرداز فاطر با بهره مندی از متخصصین توانمند و خبره توانسته در طی سال های اخیر پروژه های بزرگ بسیاری را از آن خود کند. و نظرات کارفرمایان بسیاری را به خود جلب نماید.

خدمات شبکه های کامپیوتری در شرکت کیا رایانه پرداز فاطر

انواع خدمات شبکه های کامپیوتری و سرور !

خدمات شبکه و سرور بسیار گسترده است و تنها به راه اندازی و پشتیبانی شبکه اطلاق نمی شود. خدمات شبکه به گسترده ای از فعالیت هایی که صورت می گیرد تا یک شبکه از ابتدا راه اندازی و فعال شود گفته می شود. در ادامه می توانید با این خدمات به صورت مختصر آشنا شوید.

·         خدمات مشاوره در خصوص شبکه

ابتدایی ترین مرحله خدمات شبکه مشاوره می باشد. به این صورت که کارفرما پس از پیدا کردن بهترین شرکت ارائه دهنده سرویس های شبکه می تواند با کارشناسان شرکت مدنظر صحبت کرده و انتظارات خود را در خصوص شبکه مد نظر خود بیان کنند. پس از بیان انتظارات مشاوران می توانند در این زمینه آن ها را راهنمایی کرده و در حد قابل قبولی انتظاراتشان را برطرف نمایند. همچنین پس از ارائه بهترین راهکار در جهت ایجاد شبکه با کیفیت می توانند براورد قیمت خود را از شبکه ی مورد انتظار مشتری اعلام نمایند. تا کارفرما بتواند با بینش عمیق تر در خصوص این مورد تصمیم بگیرند.

·         خدمات پسیو و اکتیو شبکه

در مرحله بعدی خدمات شبکه های کامپیوتری و پس از بررسی نیاز مشتری و عقد قرارداد با وی نوبت به راه اندازی شبکه می رسد. راه اندازی شبکه از دو مرحله پسیو و اکتیو شبکه تشکیل شده است. در مرحله پسیو نیاز به استفاده از تجهیزات شبکه می باشد که شامل رک ، سرور ، سوئیج ، روتر و غیره می باشد. در این مرحله تجهیزات شبکه توسط پسیو کار شبکه به درستی به هم متصل شده و زیرساخت راه اندازی شبکه را اغاز می کند. پس از آن نوبت به اکتیو شبکه خواهد رسید. به این معنی که پس از اتصال درست تجهیزات به هم باید آن ها را کانفینگ و فعال کرد. در این مرحله اکتیوکار شبکه فعالیت خود را شروع می کند. و اقدام به کانفیینگ سوئیچ ها و دوربین های تحت شبکه می کند.

·         خدمات پشتیبانی شبکه

مرحله اخر بعد از اکتیو کردن شبکه نوبت به پشتیبانی از آن می رسد. تمام اقدامات گفته شده در بالا موجب راه اندازی شبکه می شود. اما اگر که از شبکه محافظت نشود ممکن است که اختلالی در آن ایجاد شود و موجب هزینه و خسارات زیادی شود در این خصوص نیاز به پشتیبانی از آن می باشد که توسط متخخص پشتیبان شبکه صورت می گیرد. کار پشتیبان شبکه حفظ ایمنی شبکه ، به روز رسانی ، بکاپ گرفتن مداوم ، و چک کردن تجهیزات و ابزار های استفاده شده در شبکه می باشد. از این رو شرکت ما ارائه دهنده خدمات شبکه های کامپیوتری می باشد.

خدمات شبکه های کامپیوتری در شرکت کیا رایانه پرداز فاطر

لیست خدمات شبکه و اینترنت در محل چیست؟

داشتن لیست در جهت انجام خدمات شبکه ضروری است. این لیست شامل کلیه کار هایی است که باید در زمان راه اندازی یک شبکه پایا و با کیفیت انجام گیرد. این لیست همانطور که در بالا هم به آن اشاره شد شامل اقدامات پسیو و اکتیو می باشد. اگر بخواهیم به صورت خلاصه بیان کنیم اقدامات صورت گرفته در پسیو شامل کابل کشی ، آرایش رک ، نصب دوربین مداربسته ، راه اندازی اتاق سرور و دیتاسنتر ، راه اندازی و نصب UPS و سانترال می باشد. تمامی این اقدامات زیرساخت اولیه شبکه را فراهم آورده و نصب و راه اندازی درست آن بسیار اهمیت دارد.

مرحله بعدی که همان اکتیو است بخش نرم افزاری خدمات شبکه های کامپیوتری می باشد. در اصل بخشی است که در آن از نرم افزار های به خصوصی که به منظور کانفینگ و فعال کردن تجهیزاتی که در مرحله پسیو به هم وصل شده بود استفاده می شود. این تجهیزات شامل تلفن های VOIP ، اکتیو دایرکتوری ، سرور ایمیل ، ادمین استریتور ، مانیتورینگ ، بکاپ گرفتن دوره ای از سرور و غیره می باشد. که توسط نرم افزار های کامپیوتری و متخصص اکتیو کار صورت می پذیرد. این دو بخش اصلی ترین مرحله ی خدمات شبکه در اصفهان می باشد.

بهترین سایت پشتیبانی شبکه کدام است؟

سایت های بسیاری در خصوص خدمات شبکه طراحی شده اند که ارائه دهنده رزومه ی بسیار عالی از شرکت میزبان هستند. سایت شرکت کیا رایانه پرداز فاطر با نام اختصاری krpfater.ir نیز از این قائده مستثنی نیست و شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت بیشتر با شرکت ما ، اهدافی که داریم و همچنین رزومه کاری و پروژه های ما آشنا شوید همچنین می توانید با مراجعه به فروشگاه شرکت کیا رایانه پرداز فاطر از محصولات ما دیدن نمایید.

آنچه در این مقاله گذشت…

در این مقاله دریافتیم که شرکت ما جزو یکی از برترین شرکت هایی است که در زمینه فناوری اطلاعات و زیرساخت های شبکه فعالیت می کند. و توانسته پروژه های بسیاری را به اتمام برساند. همچنین با انواع خدمات شبکه آشنا شدیم و دریافتیم که هر کدام به چه منظوری استفاده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *