شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری | کیا رایانه پرداز فاطر

شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری | کیا رایانه پرداز فاطر


شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری فاطر با تیم مجرب و متخصص خود با سالها تجربه در زمینه شبکه و خدمات شبکه در اصفهان – تهران و ایران در تلاش است تا کیفیت و کمیت خدمات شبکه را افزایش دهد. کارشناسان مجرب در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری همواره بر فعالیت های شما نظارت دارند. شرکت ما در اصفهان واقع شده و در زمینه سخت افزار، نرم افزار، شبکه های فعال و غیرفعال و پشتیبانی شبکه می باشد و از طریق طراحی و اجرای پروژه های شبکه و دیتا به صورت مستمر با شرکت ها و سازمان ها همکاری می کنیم و خدمات مشاوره ای در این زمینه ارائه می دهیم. این مرکز در زمینه خدمات، نگهداری و تجهیزات شبکه تجربیات زیادی کسب کرده است.

فهرست مطالب

بهترین شرکت خدمات شبکه کامپیوتری در اصفهان!

مزیت شرکت های شبکه کامپیوتری در تهران چیست؟

ویژگی یک شرکت خدمات شبکه کامپیوتری چیست؟

قراردادی متناسب با چارچوب خدمات خاص داشته باشید

ارائه اطلاعات منظم و قابل فهم

برنامه ریزی مدیریت بحران در شرکت خدمات شبکه کامپیوتری

روند پاسخگویی با سرعت بالا و به موقع

در نظر گرفتن رضایت مشتری

تعداد گواهینامه های بین المللی نیروهای فنی

ارائه روند کار به کارفرمایان

تعهد حرفه ای به آماده باش در ساعات غیر اداری

قیمت و میزان تعرفه خدمات شبکه

نحوه برقراری ارتباط با مشتری

آنچه در این مقاله گذشت…

بهترین شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری در اصفهان!

ما در کیا رایانه پرداز فاطر خدمات متنوعی را بر اساس سال ها تجربه ارائه می دهیم و تیم متخصص ما همواره به دنبال استفاده از آخرین تکنولوژی و خدمات شبکه های مختلف برای ارائه سرویس بهتر و کارآمدتر به سازمان ها و شرکت ها هستند. . در قرارداد خود این پیشرفت در ارائه خدمات شبکه به گروه شرکت ما باعث شده است تا در این زمینه از رقبای خود پیشی بگیرد. در krpfater ما خدمات ارائه شده را به حوزه های زیر تقسیم کرده ایم و تلاش می کنیم در هر یک از زمینه های زیر پیشرو باشیم:

  • خدمات شبکه و سرور
  • نصب و پشتیبانی دوربین مدار بسته
  • ایجاد یک سیستم ذخیره سازی اطلاعات
  • خدمات امنیت شبکه
  • ایجاد وب سرویس
  • خدمات پشتیبانی شبکه
  • طراحی و مشاوره شبکه

مزیت شرکت های شبکه کامپیوتری در تهران چیست؟

شرکت های بزرگی در زمینه خدمات زیرساخت شبکه در تهران و اصفهان و دیگر استان های کشور فعالیت دارند. زیرساخت شبکه در واقع خدماتی هستند که به طراحی، پیاده سازی و اجرای یک شبکه کمک می کنند. در واقع اجزای سخت افزاری و نرم افزاری شبکه که برای اتصال گره های شبکه به یکدیگر استفاده می شوند، زیرساخت شبکه نامیده می شوند. خدمات شبکه در تهران فرآیندی است که در آن ابتدا یک شبکه را طراحی می‌کنید، سپس آن را با استفاده از انواع سخت‌افزار که شامل کابل‌های شبکه، سرورها، روترها، سوئیچ‌ها و سایر عناصر شبکه است، پیاده‌سازی و اجرا می‌کنید. از این رو می توان از شرکت کیا رایانه پرداز فاطر به عنوان بهترین شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری نام برد.

شرکت خدمات it به منظور طراحی شبکه با کمک سخت افزار و نرم افزار مربوطه، با استفاده از تجهیزات غیرفعال مانند کابل، دوشاخه، سوکت شبکه، رک، کابل اتصال، پچ پنل، سوئیچ و غیره ایجاد شده است. این خدمات با هدف طراحی مناسب برای به حداقل رساندن قیمت خدمات زیرساخت شبکه از جمله نصب و راه اندازی و عیب یابی تجهیزات فعال اعم از روترها، سوئیچ ها و سیستم ها و غیره نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه مانند اسکنر، سرور، پرینتر و فکس پیاده سازی و بهره برداری و نگهداری شبکه پیاده سازی شبکه بی سیم و کلیه مسائل مربوط به آن و شبکه خصوصی مجازی و همچنین عیب یابی و تحلیل شبکه فعالیت های مربوط به فایروال و پیکربندی نرم افزار آنتی ویروس برای حفظ امنیت بهتر شبکه شکل گرفته است.

شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری | کیا رایانه پرداز فاطر

ویژگی یک شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری چیست؟

یک شرکت معتبر ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه معتبر دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. یک شرکت معتبر باید دارای گواهی های استاندارد ایزو مرتبط با خدمات شبکه باشد. در ادامه قصد داریم که شما را با این خدمات و ویژگی ها آشنا سازیم.

قراردادی متناسب با چارچوب خدمات خاص داشته باشید

اولین ویژگی یک شرکت پشتیبانی آنلاین خوب، داشتن یک قرارداد محکم برای انجام دقیق تعهدات و الزامات شماست. صلاحیت و تخصص شرکت خدمات شبکه کامپیوتری نیز باید در هنگام عقد قرارداد مشخص شود تا مقایسه دقیقی از وضعیت داشته باشید. در واقع، هر قراردادی باید یک چارچوب سطح خدمات (SLA) داشته باشد.

ارائه اطلاعات منظم و قابل فهم

یک شرکت معتبر باید دارای سیستمی برای گزارش رویدادها و شرایط به صورت منظم ماهانه یا هفتگی باشد. این ویژگی به شما کمک می کند تا سرعت پاسخگویی شرکت خدمات پشتیبانی شبکه را بفهمید و بدانید که چه کاری برای شما انجام شده و برای چه چیزی هزینه کرده اید. علاوه بر این، گزارش و فهرست خدمات ارائه شده به شما کمک می کند تا خدمات را بهتر ارزیابی کنید.

برنامه ریزی مدیریت بحران در شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری

یک شرکت آی تی صرف نظر از اندازه و دامنه، حملات سایبری می تواند یک کابوس برای تجارت شما باشد. از شرکت خدمات شبکه کامپیوتری و پشتیبانی شبکه خود بخواهید تا در مواقع بحرانی و حملات سایبری برنامه خود را در اختیار شما قرار دهد. مقایسه برنامه‌های مدیریت بحران کیا رایانه پرداز فاطر و سایر تیم‌ها و شرکت‌های مختلف به شما کمک می‌کند شرکتی را که فرآیند تعمیر و نگهداری را بهتر انجام می‌دهد، با کیفیت تر ببینید.

روند پاسخگویی با سرعت بالا و به موقع

یک شرکت شبکه های کامپیوتری باید به نیازها و مشکلاتی که در زیرساخت شبکه و سرورهای شرکت شما ایجاد می شود از طریق یک فرآیند سریع و متعهد پاسخ دهد. از پشتیبانی شبکه خود بخواهید که روش های خود را برای پاسخگویی ارائه دهد.

در نظر گرفتن رضایت مشتری

یک شرکت IT باید با مشتریان گذشته و حال صحبت کند و ببیند که چند درصد از آنها از خدماتی که دریافت کرده اند راضی هستند. همچنین باید  تاریخچه شرکت مشخص شود و اطمینان حاصل کرد که شرکت مورد نظر تجربه کافی برای ارائه خدمات شبکه کامپیوتری را دارد.

شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری | کیا رایانه پرداز فاطر

تعداد گواهینامه های بین المللی نیروهای فنی

یکی از پارامترهای سنجش سطح علمی یک شرکت و توانایی آن در حفظ ثبات و ثبات، تعداد صلاحیت های داخلی و بین المللی پرسنل شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری و روند آموزش و توسعه در آن شرکت است که به شما توصیه می کنیم استعلام بگیرید و شبکه خود را برای مدارک داخلی و بین المللی حفظ کنید.

ارائه روند کار به کارفرمایان

در طول عمر یک شرکت، نیازی نیست با یک ارائه دهنده خدمات و یک شرکت کار کنید لذا مستندسازی اقدامات انجام شده، رویدادها و حوادث شبکه از طرف سازمان پیمانکار الزامی است. یک شرکت خدمات شبکه خوب تمام کارها، معماری و جزئیات را مستند می کند و در پایان کار مستندات ارائه می دهد.

تعهد حرفه ای به آماده باش در ساعات غیر اداری

در صورت نیاز به پشتیبانی 24 ساعته، حتما تعهد خدمات 24 ساعته را در قرارداد لحاظ کنید. اطمینان حاصل کنید که در ساعات غیر اداری شرکت کارشناسان شبکه برای پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما در دسترس باشند. همچنین می توانید شرایط کارمندان و ساکنین شرکت ما را جویا شوید و برای کارمندان شرکت خود یک کارمند یا متخصص شبکه اضافه کنید.

قیمت و میزان تعرفه خدمات شبکه

معیارهای پشتیبانی شبکه در شرکت های مورد نظر شما چیست؟ آیا در رابطه با سیستم قیمت گذاری و تعریف طرح های خدماتی خبری هست؟ از شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری بخواهید تا هزینه های دقیق را در اختیار شما قرار دهد و هزینه این سرویس را با سایر شرکت ها مقایسه کنید.

نحوه برقراری ارتباط با مشتری

هنگام دریافت خدمات پشتیبانی آنلاین، نه تنها باید به هزینه ها فکر کنید و به دنبال ارزان ترین شرکت ها باشید، بلکه باید به نحوه برخورد این شرکت ها با مشتریان خود و پاسخگویی به سوالات و نیازهای آنها نیز توجه کنید.

آنچه در این مقاله گذشت…

در این مقاله در خصوص شرکت هایی که در عرصه خدمات شبکه فعالیت دارند صحبت کردیم و بهترین شرکت ارائه دهنده این خدمات را شناختیم . همچنین با مزایا و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا شدیم و دریافتیم که برای ایجاد شبکه در سازمان خود بهتر است که از چه شرکت هایی کمک بگیریم. همچنین دانستیم که کمپانی بزرگ کیا رایانه پرداز فاطر بهترین و معتبرترین شرکت عرضه کننده خدمات شبکه می باشد و شما می توانید تنها با تماس با شماره های 4-91091861-031 از خدمات با کیفیت مشاوران ما بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *