پشتیبانی آنلاین شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

پشتیبانی آنلاین شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر


فهرست مطالب

مزیت پشتیبانی شبکه چیست؟

پشتیبانی شبکه و اهمیت استفاده از آن!

خدمات پشتیبانی شبکه و سرور و نگهداری از آن!

مزیت های نگهداری شبکه و پشتیبانی از آن چیست؟

پشتیبانی آنلاین شبکه یعنی این که بر it و مشکلاتی که ممکن است برای آن ایجاد شود نظارت داشته باشیم. و بتوانبم آن را به سرعت مدیریت کنیم. این پشتیبانی هم به صورت حضوری و هم آنلاین قابل انجام می باشد. در این مقاله قصد داریم بیشتر در مورد پشتیبانی آنلاین صحبت کنیم. ما به عنوان شرکتی که خدمات شبکه ارائه می دهد مسئولیت داریم بر نصب و راه اندازی شبکه و پشتیبانی از سرور و شبکه نظارت داشته باشیم. و آن را به بهترین نحو مدیریت کنیم. همچنین باید تمامی اشکالات موجود در شبکه را بررسی و در صدد رفع آن ها بر آییم. کارکنان شرکت کیا رایانه پرداز فاطر با تجربه ای که پس از سال ها فعالیت در زمینه IT دارند بهترین تکنسین های انجام خدمات پشتیبانی شبکه می باشند.

نیرو های خبره شرکت krpfater همه روزه در حال تلاش و فعالیت در جهت ایجاد شبکه ای ایمن و پایدار هستند. و از این نظر بسیار موفق بوده اند. برای این که بتوانید شبکه ای را در محل مورد نظر خود راه اندازی کنید باید بدانید که به وسایل و تجهیزات مجهزی نیاز دارید. تمامی تجهیزات مربوط به شبکه در فروشگاه کیا رایانه پرداز فاطر قرار دارند و شما می توانید با مراجعه به آن نسبت به خرید تجهیزات شبکه مورد نیاز خود اقدام کنید.

مزیت پشتیبانی آنلاین شبکه چیست؟

خدمات پشتیبانی از IT از جمله سرویس هایی است که هر شرکت معتبری به مشتریان خود عرضه می کند. شرکت ما هم از این قضیه مستثنا نیست. سیستم نظارتی ما به گونه ای می باشد که قادر است شبکه ی راه اندازی کرده را از راه دور کنترل کنند. و همین امر باعث جلب رضایت مشتریان به ویژه کسانی که از شهر های مختلف با ما همکاری کرده اند می شود. این سیستم به گونه ای است که می تواند توسط صفحه نمایش هایی بیش از 100 معیاری که برای ما اهمیت دارد را مورد بررسی قرار دهد و مشکل به وجود آمده در شبکه و دلیل آن را پیدا کند. در این صورت و در زمان ایجاد مشکل در شبکه به سرعت به تیم پشتیبانی اطلاع داده می شود و آن ها در صدد رفع آن بر می آیند.

کلیه تجهیزات و ابزار های در دسترس ما قابلیت دارند که شبکه را مورد بررسی قرار دهند و تمامی اشکالات آن را پیدا کنند. این ها می توانند بررسی کنند که آیا شبکه ی راه اندازی شده نیاز به ارتقا و یا افزایش ظرفیت دارد یا خیر و گزارشی از آن تهیه می کنند و در اختیار تکنسین های شبکه شرکت قرار دهند.

پشتیبانی آنلاین شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

پشتیبانی آنلاین شبکه و اهمیت استفاده از آن!

شرکت کیا رایانه پرداز فاطر با بهره گیری از بهترین نیروها و تیم متخصص معمولا به دنبال بهترین و مناسب ترین روش ها برای پیشگیری و حل اختلال های به وجود آمده در شبکه می باشد. در شبکه امنیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین لازم است که در زمان راه اندازی شبکه در سازمان خود از امنیت آن مطمعن باشید. در این صورت کمک گرفتن از شرکتی که اعتبار بالایی دارد و می تواند بهترین پشتیبانی را به مشتریان خود ارائه دهد امری ضروری می باشد. پشتیبانی از شبکه یعنی این که در کوتاه ترین زمان کلیه مشکلات مربوط به شبکه شناسایی شود و در صدد برطرف کردن آن برآییم. پشتیبانی از شبکه شیوه های متفاوتی دارد که یکی از آن ها پشتیبانی آنلاین است.

در روش آنلاین کارشناس پشتیبان می توانند بدون حضور در محل به صورت آنلاین اختلالات موجود در شبکه را برطرف کند. پشتیبانی آنلاین شبکه در هر زمانی از شبانه روز قابل انجام است. روش دیگری از پشتیبانی به صورت حضور در محل می باشد. یعنی در اصل کارشناسان شرکت باید در مکان مورد نظر برای برطرف کردن خرابی شبکه حضور داشته باشند. به غیر از حضور در محل در زمان خرابی شبکه لازم است که به صورت مداوم ماهانه یا هفتگی به شرکت های طرف قرارداد خود بروند و میزان کارایی شبکه را بررسی کنند. گاهی هم این کار از طریق ریموت زدن به سیستم شرکت ذکر شده قابل انجام است. به این صورت که در زمان نیاز برای پشتیبانی تنها کافی است از سیستم خود وارد سیستم شرکت مورد نظر شویم و اختلالات شبکه ای به وجود آمده را رفع کنیم.

خدمات پشتیبانی شبکه و سرور و نگهداری از آن!

هر سیستمی در زمان راه اندازی نیاز به خدمات پشتیبانی دارد. شبکه هم از این قاعده مستثنی نیست. پشتیبانی از شبکه هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری قابل انجام می باشد. که هر کدام در زمان نیاز خودش مورد استفاده واقع می شود. به هر حال هدف اصلی ما این است که شبکه ای که برای مشتری خود راه اندازی می کنیم مشکلی نداشته باشد. ولی ایجاد اشکال و خطا در هر شبکه ای ممکن است به وجود آید بنابراین خدمات پشتیبانی از شبکه ی خود را به مشتریان ارائه می کنیم. تا در زمان نیاز با ما تماس بگیرند و از آن بهره مند شوند. پشتیبانی آنلاین شبکه و یا تلفنی معمولا سریع تر می باشد و تا حدودی قادر به حل اشکالات رخ داده در شبکه می باشد.

ولی گاهی پشتیبانی تلفنی نمی تواند پاسخگوی تمامی سوالات و نیاز های شبکه ای شما باشد. که در این صورت کارشناسان به صورت حضوری وارد عمل می شوند. هدف کلی شرکت ما رفع سریع نیاز های کاربران با کیفیت بالا می باشد. معمولا از پشتیبانی آنلاین و تلفنی برای ادارات و کار های کوچک استفاده می شود. که شبکه ی کوچکتری دارند و مشکل جدی در شبکه آن ها وجود ندارد. ولی کسب و کار های بزرگ مانند کارخانه ها و ادارات و سازمان های بزرگ و دولتی که شبکه ی گسترده تری دارند. باید حتما پشتیبانی به صورت حضوری و مداوم صورت گیرد. زیرا کوچکترین اختلالی در شبکه ی این سازمان ها موجب ایجاد مشکلات بزرگتر برای تمامی کارکنان می شود. و نظم ایجاد شده در شرکت را بر هم می زند.

پشتیبانی آنلاین شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

مزیت های نگهداری شبکه و پشتیبانی از آن چیست؟

به کلیه اقداماتی که به جهت کارکرد بهتر شبکه و به روز رسانی آن صورت می گیرد پشتیبانی it صورت می گیرد. این اقدامات شامل بالابردن سرعت شبکه ، برطرف کردن اختلالات آن و غیره می باشد. که تمامی این کار ها معمولا بر روی بخش سخت افزاری شبکه صورت می گیرد. پشتیبانی آنلاین شبکه نیز بخشی از این اقدامات می باشد که معمولا در شبکه های کوچکتر به کار می روند. شرکت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری krpfater از جمله شرکت هایی است که خدمات شبکه ای خود را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری به مشتریانش عرضه می کند. به طور کلی به جهت پشتیبانی از شبکه فعالیت هایی وجود دارد که در ادامه به صورت مختصر به بررسی آن ها می پردازیم.

  • عوض کردن یکی از دستگاه های دارای اختلال در شبکه
  • بالابردن کیفیت و به روز رسانی بخش سخت افزاری شبکه
  • پیدا کردن عیوب و اشکالات موجود در شبکه و زیرساخت های آن که توسط نیروهای بخش پسیو صورت می گیرد.
  • مشاوره دادن در صورت لزوم جهت خرید دستگاه جدید ویژه شبکه
  • یافتن عیب های سخت افزاری موجود در شبکه
  • بررسی مجدد شبکه و کیفیت و راندمان آن

تمامی این موارد از جمله اقدامات جزئی در زمینه نگهداری و پشتیبانی آنلاین شبکه بودند که توسط نیرو های متخصص شرکت ما انجام می پذیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *