خدمات سرور و شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

خدمات سرور و شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر


فهرست مطالب

خدمات شبکه کامپیوتر چیست؟

ارائه خدمات شبکه و مزایای آن!

خدمات پشتیبانی it و سرور

ارائه خدمات شبکه و سرور توسط شرکت krpfater

انواع سرور در شکت های خدمات it

خدمات سرور و شبکه رایانه ای در کوتاه نرین زمان توسط شرکت کیا رایانه پرداز فاطر انجام می شود. به جهت این که بتوان از اکثریت قابلیت های سرور استفاده کرد باید یک دستگاهی در شبکه قرار گیرد که توسط آن بتوان به نیاز های مشتریان پاسخ داد. قابلیت ذکر شده می تواند به صورت برنامه ی نرم افزاری در شبکه قرار گیرد. در صورتی که قصد نصب و راه اندازی شبکه را در سیستم خود داشتید می توانید با شماره 4-91091861-031 شرکت تماس بگیرید. همچنین می توانید با ارسال سوالهای خود از طریق فرم تماس با کارشناسان ما در تماس باشید. شرکت ما دارای تمامی محصولات مورد نیاز شبکه اعم از تجهیزات شبکه ، دوربین مداربسته ، تجهیزات فیبر نوری و غیره می باشد. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه کیا رایانه پرداز فاطر از کلیه محصولات ما دیدن فرمایید.

خدمات سرور و شبکه کامپیوتر چیست؟

به منظور حفظ و پشتیبانی از شبکه ها نیاز به استفاده مداوم از خدمات شبکه می باشد. در گذشته کامپیونر ها و سرور ها کلیه کار های محاسباتی یک شرکت را انجام می دادند. ولی قابلیت ارتباط گرفتن با کاربر را نداشتند. بعد از آن ها گونه ای جدید ازسرور ها به وجود آمدند. که از نظر قدرت و سرعت بسیار بالاتر بودند. این سرور ها در فضایی که به آن اتاق سرور می گویند قرار می گیرد. از نظر هزینه ای بسیار بالاتر و فضای ذخیره سازی آن ها نیز بیشتر بود. از این جهت به منظور ذخیره دیتا ها و انتقال آن از این مدل سرور ها بهره گرفته می شود. به جهت استفاده از خدمات راه اندازی شبکه شرکت krpfater تنها کافی است با ما تماس حاصل فرمایید.

به طور کلی سرور به سیستمی گفته می شود که تمامی دیتا ها ، اطلاعات و داده های یک سازمان را در خود ذخیره می کند. و در مواقع نیاز آن ها را بین کامپیوتر ها جا به جا می کند. این اطلاعات در فضای ابری مانند سرور ذخیره و محافظت می شوند که به آن شبکه می گویند. سرور انتقال اطلاعات را بین کلیه سیستم های متصل به شبکه در کمتر 1 ثانیه انجام می دهد. سرور های مختلفی وجود دارند که هر کدام وظایف مربوط به خود را دارند. از جمله سرور های موجود می توان به وب سرور ها ، سرور ایمیل و مجازی اشاره کرد. یک دستگاه سرور می تواند هم نقش خود را داشته باشد و هم از سرور دیگری نیز استفاده کند و اطلاعات را دریافت کند.

خدمات سرور و شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

ارائه خدمات سرور و شبکه و مزایای آن!

سرور ها یک سیستم بزرگی هستند که در فضای خود تمامی اطلاعات شبکه را سازماندهی می کنند.  برای نمونه یک نفر برای استفاده و دسترسی به شبکه و یا مدیریت وبسایت نیاز به سرور دارد. سرور ها قابلیت محاسبه های بسیار سنگین ریاضیات را خواهند داشت. بعضی از گونه سرور ها مخصوص انجام یک فعالیت خاصی هستند که در آن ها برنامه ریزی شده است. اما در حال حاضر بیشتر سرور ها تنها برای انجام یک کار خاص مورد استفده قرار نمیگیرند و قادرند که کار های اشتراکی را نیز انجام دهند. برای مثال سرور هایی هستند که می توانند سرویس های ایمیل ، DNS ها ، FTP ها و سایت های مختلف را همزمان با هم مدیریت کنند. سرور ها مانند نرم افزار هایی هستند که روی چندین دستگاه قابل اجرا می باشد. به این نوع سرور ها مجازی می گویند.

با پیشرفت علم و تکنولوژی سرور ها نیز تکامل پیدا کرده اند. در گذشته از سرور های مجازی جهت بالابردن کیفیت یک سرور استفاده می شد. از یک نوع سرور می توان به منظور انجام یک کار استفاده کرد. مثل سرور مخصوص ایمیل که میتواند پست های الکترونیکی ارسال شده را ذخیره کند. و سپس آن را برای مشتری بفرستد. سرور ها قادر به انجام کار های متعددی هستند مثل سرور های فایل و پرینت که هم قادر به ذخیره فایل هستند و هم می تواند فایل های چاپی را برای پرینت ارسال کند. از دیگر مزایای خدمات سرور و شبکه ارتباط ایجاد کردن بین کامپیوتر هاست.این انتقال اطلاعات بین رایانه ها با هم موجب افزایش سرعت و بازدهی بالا در سیستم می شود. در نتیجه می توان دریافت که کلیه خدمات شبکه طبق احتیاجات مشتری ها در شرکت ما انجام می شود.

خدمات پشتیبانی it و سرور

خدمات راه اندازی شبکه و سرور از جمله سرویس هایی است که شما می توانید از شرکت های خدمات it دریافت کنید. این سرویس ها باید بنا بر هدف و استراتژی درستی صورت گیرند. به منظور راه اندازی سرور ها باید اتاقی در نظر گرفته شود. که سرور و کلیه تجهیزات آن درون اتاق قرار گیرند. زیرساخت های شبکه ای بسیار حائز اهمیت هستند و باید حتما به بهترین نحو اجرا شوند. در صورتی که زیرساخت های شبکه به درستی انجام نگیرد. و همچنین سرویس های ارائه دهنده به مشتری خوب نباشد موجب ایجاد اشکالات بسیاری در شبکه ی سازمان ها می شود. و همین موضوع باعث می شود که مشتریان به کار شرکت خدمات سرور و شبکه بدبین شوند. خدمات پشتیبانی شبکه از آن دسته خدماتی است که توسط شرکت های معتبر به مشتریان ارائه می شود.

ارائه خدمات شبکه و سرور توسط شرکت krpfater

سرور ها یک نرم افزار رایانه ای هستند که قادرند به وسیله ی شبکه اطلاعات را بین سیستم ها انتقال دهند. آنها می توانند یا به صورت اختصاصی استفاده شوند و یا این که به صورت اشتراکی باشند. سرور ها انواع متفاوتی دارند که هر کدام از آن ها به منظور اهداف مختلفی مورد بهره برداری واقع می شود. برای مثال سرور های دیتابیس ، ارسال ایمیل ، های گیم و بازی و وبسایت جزو دسته سرور های کاربردی و مهم هستند. شرکت ما نیز کلیه خدمات شبکه را در سطح کشوری به مشتریان خود ارائه می دهد. تنها کافی است با شماره هایی که در سایت شرکت درج شده است تماس بگیرید. تا بتوانید از تمامی خدمات ما بهره مند شوید. سرور ها وظیفه های مختلفی دارند که در ادامه می توانید با آن ها و انواعشان آشنا شوید.

خدمات سرور و شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

انواع سرور در شکت های خدمات it

سرور ها دارای تنوع بسیاری می باشند و به دسته های متفاوتی تقسیم بندی می شوند. دسته ی اول سرور های فایل می باشند. که قادر به ذخیره فایل ها در خود هستند. چندین مشتری می توانند از این سرور ها استفاده کنند و فایل های خود را از طریق آن ذخیره و یا ارسال کنند. سرور بعدی پرینت می باشد که به منظور اتصال به سرور اصلی از آن ها استفاده می شود و مشتری می تواند پرینت های خود را توسط آن ها انجام دهد. دسته ی سوم سرور های برنامه هستند که می توانند برنامه ها را به صورت فشرده اجرا کنند. نوع دیگری از سرور که به آن dns می گویند کاربردی ترین نوع سور می باشد. خدمات سرور و شبکه ی قابل ارائه توسط ما نیز به این صورت است. سرور دامنه می تواند اسم ها را به صورت IP های قابل خواندن تبدیل کند.

سرور ایمیل نوع دیگری است که بسیار کاربردی می باشد این نوع از سیستم ایمیل های دریافتی را در خود ذخیره می کنند و سپس در زمان نیاز آن را به کاربر ارسال می کنند. نوع دیگری مخصوص وبسایت است. که جزو بیشترین نوع سرور ها می باشد. این نوع سرور مینتواند اطلاعات و داده های کاربران را در کل اینترنت جست و جو کند و به درخواست کاربران خود پاسخ دهند. سرور بعدی دیتابیس می باشد که با نام پایگاه داده نیز شناخته می شود. که می تواند میزان اطلاعاتی که از سمت کاربران و یا سازمان ها وارد می شود را در خود ذخیره کند. خدمات سرور و شبکه شرکت ما از فضایی به منظور سرور پایگاه داده استفاده می کند که قادر باشد در همه حال برای چندین نفر مورد استفاده قرار گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *