خدمات پشتیبانی شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

خدمات پشتیبانی شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر | krpfater


خدمات پشتیبانی شبکه توسط کارشناسان شرکت کیا رایانه پرداز فاطر و با استفاده از تکنولوژی به روز انجام می گردد. در این مقاله نیز قصد داریم شما را با شبکه و خدمات ارائه دهنده ی آن آشنا کنیم. اگرچه قبلا در مقاله های گذشته نیز به صورت مختصر در مورد شبکه و پشتیبانی آن توضیح دادیم. در این مقاله هم قصد داریم به صورت کامل تر مطالب ارزنده تری را در اختیارتان بگذاریم تا بتوانید با دیدی باز بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه را انتخاب کنید و پروژه ی خود را با کمال آسوده به آن بسپارید.

فهرست مطالب

منظور از خدمات پشتیبانی سرور چیست؟

اقدامات لازم در جهت خدمات پشتیبانی it چیست؟

خدمات پشتیبانی it چند نوع می باشد؟

تعرفه و قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری چگونه محاسبه می شود؟

تجهیزات شبکه ی مورد استفاده در سیستم!

نرم افزار های استفاده شده در شبکه

بستن قرارداد پشتیبانی از شبکه

در چه مواقعی به حضور کارشناس پشتیبان شبکه نیاز است؟

پشتیبانی شبکه در تهران و اصفهان !

آنچه در این مقاله گذشت…

منظور از خدمات پشتیبانی شبکه و سرور چیست؟

به طور کلی پشتیبانی از شبکه شامل مجموعه ای از اقداماتی است که توسط شرکت های فعال در زمینه جریان ضعیف صورت می گیرد. تمامی شرکت هایی که در زمینه شبکه فعالیت دارند باید متخصصانی را به عنوان پشتیبان شبکه برای پروژه های خود در نظر گیرند. اقدامات صورت گرفته توسط پشتیبان به گونه ایست که امنیت کامل اطلاعات سرور حفظ شود. همچنین در صورت وجود اشکالی در شبکه و بالارفتن بیشتر کارکرد آن نیز نیاز به پشتیبانی دائمی و یا دوره ای می باشد که بتواند در اسرع وقت نیاز کارفرما را رفع کند. در ادامه به چند مورد از خدمات پشتیبان اشاره می کنیم.

 • بکاپ گرفتن دوره ای از کلیه اطلاعات موجود در سرور
 • حضور مادام کارشناس در پروژه برای رفع مشکلات احتمالی به وجود آمده
 • گزارش گیری به صورت دوره ای از وضعیت تجهیزات شبکه و اقدامات صورت گرفته در آن
 • پیگیری در جهت به روز کردن زیرساخت ها و ارائه پیشنهاد آن به کرفرمایان

در خصوص اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی از IT می توانید با کلیک روی لینک پشتیبانی شبکه مقاله مورد نظر را مطالعه نمائید.

اقدامات لازم در جهت خدمات پشتیبانی شبکه چیست؟

منابع بسیاری در اینترنت وجود دارد که در مورد اقدامات و فعالیت ها در خصوص خدمات شبکه و پشتیانی از آن نوشته است. به صورت کلی پشتیبانی از شبکه امری بسیار مهم و حساس می باشد. چراکه اگر قصد دارید شبکه ای را در سازمان خود راه اندازی کنید حتما به پشتیبان هم نیاز خواهید داشت. در غیر این صورت امکان دارد شبکه راه اندازی شده دچار اختلالی حتی جرئی شود و قادر به درست کردن آن نباشید. که در چنین مواقعی احتمال از بین رفتن دیتاهای مهم سازمان شما بسیار است. به این منظور بهتر است برای شبکه ی خود پشتیبانی در نظر بگیرید و یا با بهترین شرکت خدمات شبکه های کامپیوتری تماس حاصل نمائید. در ادامه به بررسی چند مورد از خدمات پشتیبانی از شبکه می پردازیم.

 • برطرف کردن مشکلات پایه ای و زیرساختی شبکه
 • گرفتن بکاپ های دوره ای و مداوم از شبکه و سرور
 • بالابردن ایمنی و امنیت شبکه
 • ارائه مشاوره به کارفرما در جهت اماده سازی تجهیزات شبکه مدرن و با کیفیت

خدمات پشتیبانی شبکه ] کیا رایانه پرداز فاطر

خدمات پشتیبانی شبکه چند نوع می باشد؟

شرکت کیا رایانه پرداز فاطر با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین راهکار در جهت اجرای درست شبکه همه روزه در تلاش است که بهترین خدمات خود را به مشتریانش ارائه دهد. از این جهت می توان مراتب پشتیبانی از شبکه را به چند دسته تقسیم بندی کرد.

 • خدمات پشتیبانی به صورت تلفنی و نامحدود: در صورتی که اختلال کمی در شبکه رخ دهد که بتوان مشکل آن را توسط تماس با پشتیبان حل کرد می توان از روش تلفنی استفاده کرد. در این روش مخاطب می تواند با تماس با تلفن شرکت و داخلی مدنظر خود مشکل خود را بیان کرده و از پشتیبان شبکه کمک و راهنمایی بگیرد.
 • پشتیبانی به صورت ریموت از راه دور: این روش در زمانی مناسب می باشد که مشکل به وجود آمده در شبکه توسط تماس تلفنی قابل حل نباشد و نیاز به پشتیبانی مستقیم باشد در این صورت باید پشتیبان شبکه از طریق ریموت به سیستم شبکه ی کارفرما مشکل به وجود آمده را یافته و در صدد برطرف کردن آن برآید.
 • پشتیبانی به صورت حضوری در محل: در صورتی که مشکل به وجود آمده در شبکه سخت افزاری باشد و یا آنقدر جدی باشد که توسط ریموت قابل حل نباشد باید کارشناس مربوطه در پروژه حضور پیدا کند. و اقدام به بررسی تمامی زوایا و اشکالات ایجاد شده در شبکه کند. این کار نیاز به زمان گذاشتن و صرف هزینه بیشتری نسبت به روش های قبلی دارد.

تعرفه و قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری چگونه محاسبه می شود؟

مواردی در میزان نرخ هزینه خدمات پشتیبانی شبکه موثر هستند که می توانند تعیین کننده هزینه پرداختی باشند. هر کدام از این عوامل تاثیر بسیاری در میزان افزایش و یا کاهش نرخ هزینه ها خواهد داشت که در ادامه به معرفی هر کدام از آن ها می پردازیم.

تجهیزات شبکه ی مورد استفاده در سیستم!

برای راه اندازی هر شبکه ای از تجهیزاتی با برند و کیفیت های محتلفی می توان استفاده کرد. از این رو برند و پیچیدگی ایجاد شده در هر کدام از تجهیزات که تشکیل دهنده شبکه می باشند از نظر میزان نرخ هزینه بسیار حائز اهمیت می باشند. چرا که هرچه تجهیزات پیچیده تر باشد زمان و انرژی زیادی را از کارشناس و شرکت پشتیبانی شبکه صرف می کند. این تجهیزات شامل سرور ، رایانه ها ، پرینتر و غیره می باشد.

نرم افزار های استفاده شده در شبکه

از دیگر مواردی که در قیمت خدمات پشتیبانی شبکه تاثیر گذار است استفاده از نرم افزار های مختلف و سرور های مجازی و همچنین زیرساخت های سرور می باشد که بنا به میزان زمانی که جهت کانفینگ و بکاپ گرفتن آن میگیرد می تواند هزینه های متفاوتی را ایجاد کند.

خدمات پشتیبانی شبکه ] کیا رایانه پرداز فاطر | krpfater

بستن قرارداد پشتیبانی از شبکه

هر شرکت خدمات شبکه ای پلن های پشتیبانی بسیاری دارد و بسته به نیاز مشتری پلن مخصوصی را ارائه می دهد. این پلن ها نشان دهنده میزان زمانی و روزی که کارشناس شبکه می گذارد متفاوت است. بنابراین نوع قراردادی که بین مشتری و شرکت های پشتیبانی بسته می شود در میزان نرخ هزینه اهمیت دارد.

در چه مواقعی به حضور کارشناس پشتیبان شبکه نیاز است؟

شرکت ما در زمان راه اندازی شبکه زیرساخت ها را به صورتی کنار هم قرارداده که اختلالی در آن ایجاد نشود. و یا مشکل به وجود آمده جزیی باشد و به سرعت قابل برطرف شدن باشد. گاهی اوقات امکان دارد که مشکل به وجود آمده به راحتی برطرف نشود در این صورت نیاز به حضور پشتیبان در پروژه می باشد. این موارد شامل برطرف کردن مشکلات سخت افزاری و به روز کردن آن ها ، برطرف کردن خرابی در اینترنت و شبکه و همچنین نصب کردن نرم افزارهایی که برای نصب آن حضور پشتیبان الزامی است می باشد.

پشتیبانی شبکه در تهران و اصفهان !

شرکت ما ارائه دهنده خدمات شبکه در کل کشور می باشد. و پروژه های زیادی را درون استانی و خارج استانی به اتمام رسانده است. از جمله خدمات شبکه و نصب دوربین مداربسته و راه اندازی آن در چند پروژه بزرگ در شمال کشور ، همچنین هوشمندسازی ساختمان ها و سیستم جریان ضعیف در اصفهان ، تهران ، شیراز ، کیش و بوشهر می باشد. شرکت ما مفتخر است که توانسته اعتماد و رضایت کارفرمایان را به خود جلب کند. همین امر سبب ایجاد رزومه ای بسیار قوی برای شرکت krpfater شده و همچنین سبب بستن قرارداد های بسیار گردیده است.

آنچه در این مقاله گذشت…

در این مقاله دریافتیم که به منظور خدمات پشتیبانی شبکه چه اقداماتی باید صورت گیرد. همچنین با این خدمات و میزان تعرفه ای که برای انجام آن در نظر می گیریم آشنا شدیم و دریافتیم که شرکت کیا رایانه پرداز فاطر پروژه های بسیاری در سطح استان اصفهان و خارج آن به اتمام رسانیده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *