پشتیبانی شبکه و سرور | خدمات پشتیبانی شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر

پشتیبانی شبکه و سرور | خدمات پشتیبانی شبکه | کیا رایانه پرداز فاطر


فهرست مطالب

خدمات پشتیبانی و نگهداری از شبکه ها چگونه رخ می دهد؟

به منظور پشتیبانی شبکه و سرور چه اقداماتی صورت میگیرد؟

مراحل پشتیبانی شبکه و سرور چگونه پیش می رود؟

پشتیبانی شبکه و سرور لازمه ی هر سازمانی است!

پشتیبانی شبکه و سرور یکی از خدمات مهمی است که شرکت کیا رایانه پرداز فاطر به مشتریان خود عرضه می کند. با گسترش روز افزون کامپیوتر و شبکه های رایانه ای و وابستگی تجهیزات به هم باعث شده است. که بسیاری از شرکت های بزرگ و تجاری و ارگان ای دولتی در صدد باشند. وضعیت سیستم های رایانه ای خود را بهبود ببخشند. و همچنین راهکار های مدیریتی ویژه ای را برای شبکه خود اجرا کنند. در این صورت نیاز است که از شرکت هایی که در زمینه شبکه تخصص دارند کمک بگیرند. شرکت ما نیز در زمینه خدمات شبکه و پشتیبانی سرور در رقیبان حرف اول را میزند. و همچنین قادر به ارائه بهترین خدمات پشتیبانی از شبکه ها و سرور می باشد. برای دریافت اطلاعات در مورد خدمات پشتیبانی شبکه کلیک کنید.

خدمات پشتیبانی و نگهداری از شبکه ها چگونه رخ می دهد؟

با پیشرفت دائمی شبکه های رایانه ای نیاز به استفاده از آن ها نیز بیشتر شد. به طوری که بسیاری از سازمان ها در پی استفاده از شبکه قرار گرفته اند. شبکه های رایانه ای غیر از این که موجب سریع تر شدن انتقال اطلاعات شده اند. به منظور استفاده در video و voice  ها مورد استفاده واقع می شوند. نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است فعال بئدن دائمی شبکه ها می باشد. به این صورت که ساطمان ها و ارگان های بزرگ دولتی و خصوصی نیاز به استفاده مداوم از شبکه ها دارند. و اگر که شبکه هر از گاهی از کار بیوفتد ممکن است که خسارات مالی زیادی را به سازمان ها وارد کند. در این صورت باید حتما برای نصب و راه اندازی شبکه های خود از شرکتی معتبر کمک بگیرید.

پشتیبانی شبکه و سرور | کیا رایانه پرداز فاطر

به منظور پشتیبانی شبکه و سرور چه اقداماتی صورت میگیرد؟

تیم قوی و پشتیبانی شرکت krpfater با بهره گیری از به روز ترین دانش علم و تکنولوژی قادر به راه اندازی و نصب سیستم های شبکه ای می باشد. به صورتی که هیچ ایراد یا خللی در شبکه ها در زمان راه اندازی آن  ها ایجاد نشود. تیم  خدمات اکتیو و پستیبانی با تجربه بالایی که در امر راه اندازی سیستم ها و به روزرسانی شبکه دارند. قادرند که بهترین و با کیفیت ترین عملکرد خود را به مشتریان خود ارائه دهند. تیم ما با هدف ارائه بهترین خدمات شبکه و پشتیبانی جایگاه بالایی را در بین مشتریان خود پیدا کرده است. البته باید بدانید که غیر از ارائه خدمات شبکه به بهترین نحو نگهداری و پشتیبانی آن نیز اهمیت دارد. پس بهتر است که در راه اندازی شبکه های خود با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

مراحل پشتیبانی شبکه و سرور چگونه پیش می رود؟

زمانی که در شبکه راه اندازی شده شما اختلالی پیش آمد نیاز به خدمات پشتیبانی شبکه پیدا می کنید. در این صورت تنها کافی است که با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید. و مشکل خود را برای کارشناسان شرکت بازگو کنید. روش های بسیاری برای درخواست پشتیبانی از کارشناسان شرکت وجود دارد. که شما می توانید از هر کدام از این روش ها استفاده کنید. تقاضا های شما به دست کارشناسان مربوطه میرسد و در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود. کارشناسان اکتیوو پشتیبانی شبکه درخواست های شما را بررسی می کنند. گاهی اوقات نیاز است که کارشناسان ما به صورت حضوری به مشکل شما رسیدگی کنند. و گاهی به صورت اختلال ایجاد شده برطرف می شود. پس به طور کلی نیاز است که برای بهره مندی از خدمات شرکت با ما در ارتباط باشید.

موارد ذکر شده در بالا تحت شرایطی است. که شما خدمات راه اندازی شبکه خود را توسط شرکتی دیگر انجام داده باشید. و سیستم شما دچار اختلال شده باشد. که در این صورت تیم پشتیبانی ما به کمک شما می آیند. ولی در صورتی که از ابتدای راه اندازی شبکه خود با ما قرار داد ببندید می توانید از مزیت های دیگری نیز بهره مند شوید. خدمات پشتیبانی IT  قابل ارائه توسط شرکت کیا رایانه پرداز فاطر شامل مواردی می باشد. که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  • داشتن کارشناس اختصاصی به صورت ثابت برای پروژه خود
  • جواب دهی و پشتیبانی شبکه و سرور به صورت آنی
  • رسیدگی به شبکه شما به صورت حضوری در مواقع اختلال شبکه
  • حضور جهت رسیدگی به شبکه و چکاپ ماهانه آن
  • ایجاد کردن فضای ذخیره سازی برای شما جهت امنیت شبکه
  • ایجاد کردن پسورد و اکانت خصوصی برای ثبت اطلاعات و دیتا های مهم شرکت و غیره

از جمله خدمات شبکه مهم و کاربردی شرکت kpfater چیست؟

به منظور ارائه خدمات شبکه راه های زیادی وجود دارد. در اصل خدمات و پشتیبانی شبکه و سرور از جمله مواردی است که در شرکت ما انجام میگیرد. شرکت های بسیاری خدمات شبکه ارائه می دهند. ولی باید توجه داشته باشید که شبکه ی خود را به هرکسی نسپارید.  زیرا افراد زیادی هستند که علم و تجربه کار های شبکه ای را ندارند. ولی به اسم کارشناس شبکه موجب اختلال در کار شما می شوند. بنابراین لازم است که برای نصب و راه اندازی شبکه خود با شرکت های معتبر تماس بگیرید. شرکت ما در زمینه IT  و خدمات پشتیبانی شبکه با سابقه ای که دارد. توانسته نظر مشتریان و ارگان ها را به خود جلب کند. و تا به امروز نیز تمامی سازمان های تحت قرارداد با ما از کارکرد شرکت راضی هستند.

خدماتی که شرکت ما به مشتریان تحت قرارداد خود ارائه می دهد. شامل خدمات نصب و راه اندازی شبکه ، خدمات پسیو شبکه ، خدمات امنیت و اکتیو شبکه می باشد. خدمات ذکر شده همگی جزو خدمات کلی شرکت می باشند. اما همین خدمات خود به صورت جزیی نیز تقسیم بندی می شوند. خدمات اکتیو و پسیو شبکه دو قسمت اصلی خدمات it  هستند. خدمات پسیو در اصل بخش سخت افزاری شبکه را راه اندازی و پشتیبانی می کند. و دسته ی اکتیو قسمت نرم افزاری شبکه را فعال می نماید. هر دو قسمت راه اندازی شبکه اعم از پسیو و اکتیو باید حتما با هم و در راستای هم کار کنند. تا بتوان یک شبکه ی اصولی و درست را راه اندازی کرد. در غیر این صورت شبکه راه اندازی شده ی شما به درستی کار نمیکند و اختلالی در آن ایجاد می شود.

پشتیبانی شبکه و سرور | کیا رایانه پرداز فاطر

پشتیبانی شبکه و سرور لازمه ی هر سازمانی است!

لحظه ای که یک شرکت یا ارگان شروع به فعالیت می کند. باید حتما زیرساخت شبکه ای شرکت را درست کند. یعنی در ابتدا لازم است که مکان مورد نظر را برای قراردادن سرور فراهم کند. سپس کلیه تجهیزات شبکه ای مورد نیاز درون مکان قرار می گیرد. پس از آن باید کلیه سیستم های رایانه ای اداری و مالی تحت شبکه قرار گیرند. این کار موجب می شود که به جز ایجاد سرعت بالا دقت بالا نیز ایجاد شود. به این صورت که زمانی که کلیه سیستم ها تحت شبکه باشند. دقت آن ها در انجام کار افزایش پیدا می کند. همچنین با وجود شبکه کلیه دیتا های مالی سازمان ها به درستی گزارش می شوند. و در این راستا موجب افزایش کارکرد شرکت می شود.

برای آن که بتوانید شبکه ای قدرتمند و پرسرعت در شرکت خود راه اندازی کنید. باید حتما از سروری قوی و همچنین تیمی مجرب و با تجربه کمک بگیرید. که بتوانند شبکه و سرور شما را به درستی راه اندازی و پشتیبانی کنند. در این صورت می توانید برای راه اندازی شبکه های خود با مشاوران شرکت ما تماس حاصل فرمایید. تیم پشتیبانی شبکه و سرور شرکت با ارائه راهکار های کارآمد و سریع می توانند تمامی نیاز های شبکه ای شما را برطرف کنند. کافی است با اعتماد با ما تماس بگیرید و به صورت رایگان از مشاوره های ما بهره مند شوید. در نتیجه بهتر است به منظور خدمات پشتیبانی شبکه با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *