نصب دوربین مداربسته پروژه عقیق سازان خیابان خواجه عمید

  • نصب و راه اندازی سیستم جریان ضعیف (  voip _ wireless link _ cctv _ fiber _ Net work ) پروژه دفتر عقیق سازان واقع در خیابان خواجه عمید

همانطور که میدانید برای نصب دوربین های مداربسته نیاز به یک سری تجهیزات خاصی است. تجهیزات مورد نیاز برای نصب شامل کابل های RG و دستگاه های DVR می باشد. در صورتی که قصد دارید تعداد بالایی دوربین را نصب کنید به طوری که سیم ها و کابل های آن پیدا نباشد. بهتر است که محلی را برای جمع آوری این سیم ها انتخاب کنید. محل مورد نظر باید قابلیت دسترسی خوبی داشته باشد. و بتوانیم از هر نقطه ای از منزل به مکان مورد نظر سیم کشی کنیم.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته
100%

درصد پیشرفت پروژه

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته با استفاده از کابل های ترکیبی!

بهترین گزینه برای نصب دوربین ها بهره گیری از کابل های ترکیبی است. کابل های ترکیبی نوعی از کابل های رشته ای هستند که دو سر آن هر کدام برای منظور خاصی طراحی شده اند. یکی از سر های کابل برای اتصال به برق تعبیه شده است. سر دیگر آن برای تصویر مورد استفاده قرار می گیرد. از مزیت مهم این کابل می توان به این موضوع اشاره کرد که تنها با یک بار سیم کشی کردن دوربین فعال می شود. و نیاز به سیم کشی های زیادی نیست. طرفی از کابل که برای ارسال تصاویر مورد استفاده قرار می گیرد کابل RG59 است. در خصوص نصب دوربین مداربسته آن قسمت از کابل ها که به برق وصل میشود شامل دو سیم قرمز و مشکی است که به ترتیب مثبت و منفی هستند.

قسمت دیگر کابل که در ارتباط با تصویر است باید به فیش هایی به نام BNC اتصل یابند. لازم به ذکر است که که کابل های ترکیبی برای دوربین هایی مورد استاده قرار میگیرند که فاصله ای پایین تر از 50 متر را پوشش دهند. و برای فاصله های زیاد مورد استفاده واقع نمی شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *