نصب دوربین مداربسته

  • مشاوره ، طراح و مجری سیستم شبکه و دوربین پروژه ساختمان هلدینگ

پروژه ساختمان هلدینگ یکی از پروژه های بزرگ و مهم شرکت کیا رایانه پرداز فاطر است. که در این پروژه کارشناسان مربوطه با تجربه و مهارت بالای خود سیستم شبکه و همچنین دوربین مداربسته شرکت هلدینگ را راه اندازی کردند. در خصوص راه اندازی سیستم شبکه و دوربین این ساختمان از تجهیزات و ابزار های به خصوصی استفاده شد. که در این راستا می توان به تجهیزات لازم جهت نصب دوربین مداربسته مانند کابل RG59 آدابتور و مانیتور اشاره کرد. که هر کدام از این تجهیزات به منظور رسیدن به هدفی خاص تعبیه شده اند. دوربین مداربسته دو نوع دارد که در ادامه به صورت اختصار به هردو نوع اشاره می کنیم.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته
77%

درصد پیشرفت پروژه

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته آنالوگ یا تحت شبکه؟

جهت درک بهتر این موضوع که دوربین مداربسته آنالوگ بهتر است یا تحت شبکه با ما همراه شوید:

دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه تفاوت های بسیاری با هم دارند. یکی از این تفاوت ها در میزان هزینه ایست که لازم است برای هرکدام بپردازید. دوربین های مداربسته آنالوگ نسبت به دوربین های تحت شبکه قدیمی تر هستند. و کارایی پایین تری دارند بنابراین از قیمت پایین تری هم برخوردارند. از دیگر تفاوت مهمی که دو دوربین آنالوگ و تحت شبکه دارند میتوان به چگونگی نحوه ارسال اطلاعات اشاره کرد. دوبین های تحت شبکه به دوربین های دیجیتالی هم معروف هستند. که در این صورت قادرند تصاویر و ویدیو های ضبط شده را به صورت دیجیتالی ارسال کنند.

همچنین نصب دوربین مداربسته تحت شبکه در ارسال اطلاعات انعطاف زیادی دارد. این بدان معنا است که دوربین های مداربسته دیجیتالی می توانند اطلاعات خود را حتی بدون استفاده از کابل های مخصوص و تنها با استفاده از امواج وای فای ارسال کنند. و این امر موجب می شود که نسبت به دوربین های آنالوگ مشتریان بسیاری داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *