نصب دوربین مداربسته

  • مشاوره ، طراح و مجری سیستم شبکه و دوربین پروژه انبار فولاد
  • به منظور نصب دوربین مداربسته ابتدا باید در نظر داشته باشید که چه تعداد دوربین و همچنین چه نوع دوربینی نیاز دارید در این صورت لازم است که نوع دوربین ها را با هم مقایسه کنید و دوربینی که بیشترین ویژگی مورد نیاز شما را دارا می باشد خریداری نمایید.

هدف از مکان نصب دوربین مداربسته خود را مشخص کنید!

برای نصب دوربین های خود باید مکانی مناسب را انتخاب کنید. برای مثال اگر که شما بخواهید دوربین های خود را در ارتفاع بیش از 4 متر نصب کنید نباید انتظار داشته باشید که تصویر با کیفتی به شما ارائه دهد. زیرا حداکثر ارتفاع مناسب برای نصب دوربین ها معمولا بین 3 تا 4 متر است و ارتفاعی بیش از 4 متر توصیه نمیشود.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته
90%

درصد پیشرفت پروژه

دوربین مداربسته
دوربین مداربسته

همچنین برای نصب دوربین ها به غیر از اهمیت ارتفاع محیط نور آن نیز اهمیت دارد. یعنی در اصل میزان نور مناسب برای ضبط تصاویر توسط دوربین بسیار مهم است. به این منظور لازم است که از کارشناسان مجرب و خبره شرکت کیا رایانه گرداز فاطر کمک بگیرید.

کارشناسان ما با توجه به مهارتی که دارند می توانند بهترین محل برای نصب دوربین ها را برای شما پیدا کنند. و با نصب دوربین ها خیال شما را از بابت امنیت محل کار و محل زندگی خود راحت کنند. نصب دوربین مدار بسته برای همه اهمیت بسیاری دارد. همچنین کیفیت دوربین استفاده شده و چگونگی روش نصب آن نیز برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است. در این خصوص شرکت ما تمام سعی خود را کرده است که بهترین و با کیفیت ترین دوربین ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. که در این خصوص نیز توانسته بسیار کارآمد و حرفه ای عمل کند و نظر مخاطبان و مشتریان را به خود جلب کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *