نصب دوربین مداربسته

  • مشاوره ، طراح و مجری نصب و راه اندازی سیستم شبکه و دوربین آزمایشگاه پلتفرم

شرکت کیا رایانه پرداز فاطر جزو بزرگترین شرکت ها در زمینه شبکه و امنیت شبکه می باشد. تمامی محصولات این شرکت اعم از دوربین های مداربسته ، سیستم های صوتی و تجهیزات شبکه تماما دارای گارانتی می باشند. همچنین خدماتی که شرکت ما به مشتریان خود ادائه می دهد دارای ویژگی منحصر به فردی می باشد. در اصل به منظور رضایت مشتریان شرکت ما خدمات پس از فروش نیز ارائه می دهد. یعنی چنانچه ما از شرکت ما دوربینی خریداری کنید همکاران ما دوربین ها را با ظرافت زیاد در محل مورد نظر شما نصب می کنند. و دیگر نیاز نیت نگران نصب دوربین مداربسته خود باشید.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته
61%

درصد پیشرفت پروژه

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

برای نصب دوربین مداربسته چه مراحلی طی می شود؟

اگر که قصد دارید دوربین ها را در فضای خارجی ساختمان مورد نظر خود نصب کنید. لازم است که از لوله های فلکسی استفاده کنید. ولی برای نصب دوربین ها در فضای داخلی ساختمان در صورت نبود کناف باید از داکت ها استفاده کنید. این دو مورد به جت نصب درست و تمیز دوربین ها حتما باید انجام گیرد. قطر داکت های مورد استفاده برای دوربین ها بستگی به تعداد کابل های مورد استفاده در هر دوربین دارد. و اگر که تعداد کابل ها بیشتر شود قطر داکت ها نیز باید بیشتر شود. دوربین های مداربسته ای که تحت عنوان آنالوگ شناخته می شود برای نصب نیاز به کابل RG59 دارند. و دوربین های تحت شبکه کابل CAT6 لازم دارند.

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه نیاز به سوییچ هایی تحت عنوان سوییچ شبکه دارد. زیرا اگر که دوربین ها در فاصله ای بیشتر از 100 متر نصب شوند حتما باید از سوییچ ها استفاده شود. سوییچ های شبکه مورد نیاز برای دوربین ها معمولا دارای پورت های 5 و 8 پورت هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *