نصب دوربین مداربسته

  • اجرا ، نصب و راه اندازی سیستم مانتیتورینگ احیا بیماران ccu / بیمارستان سعدی

بیمارستان سعدی از دیگر پروژه های بزرگ و موفق تیم شرکت کیا رایانه پرداز فاطر است. انجام سیستم مانیتورینگ بیمارستان اعم از طراحی و نصب دوربین مداربسته و راه اندازی شبکه مانیتورینگ بیمارسان از جمله اقداماتی است. که توسط شرکت ما صورت گرفته است. کارشناسان شرکت برای نصب دوربین ها بهترین مکان را در نظر می گیرند. از جمله مکان های مناسب نصب دوربین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قسمت های داخلی سالن ها مانند مهمان خانه ها اتاق ها و لابی
  • قسمت های بیرونی مانند درب وردی ها پارکینگ ها و قسمت بیرونی پنجره های رو به خیابان
  • اتاق های مهم مانند اتاق تاسیسات کارخانه جات و بانک ها و بیمارستان ها
نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته
100%

درصد پیشرفت پروژه

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

جهت نصب دوربین مداربسته چه ارتفاعی باید رعایت شود؟

به طور کلی ناسب ترین زاویه برای نصب دوربین ها کناره های دیوار ها است. که دوربین ها به آن متصل شوند. بنابراین لازم است که نکاتی را در خصوص نصب دوربین ها در نظر بگیرید. دوربین مداربسته باید روی دیوار ها به صورتی نصب شود که حداکثر محیط اطراف را تحت پوشش خود بگیرد. همچنین بهتر است که دوربین ها به برق نزدیک باشند تا در صورت لزوم بتوان آن ها را به برق متصل کرد. همچنین ارتفاع دوربین هایی که در محیط های داخلی نصب می شوند حداکثر بین 3 تا 4 متر باشد. تا بتواند چهره ها و صدا ها را به درستی ضبط کند. ولی در مورد دوربین هایی که در محیط های خارجی ساختمان ها نصب می شوند قضیه متفاوت است.

نصب دوربین مداربسته در محیط خارجی ساختمان ها باید در ارتفاع 4 متری و ن بالاتر نصب شود که امکان دزدیده شدن دوربین برای دزدان وجود نداشته باشد. به طور کلی برای نصب دوربین ها بهتر از که از متخصصان خبره کمک بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *