نصب دوربین مداربسته

  • اجرا ، نصب وراه اندازی سیستم جریان ضعیف ( fiber _ cctv _ Gpen _ Network ) پروژه کمر زرین

با پیشرفت روزانه علم و تکنولوژی نیاز به استفاده از سیستم های جریان ضعیف نیز بیشتر میشود. سیستم های جریان ضعیف شامل موارد بسیاری است و تنها مختص یک مورد خاص نمی باشد. در ادامه با سیستم های جریان ضعیف آشنا می شویم.

سیستم های جریان ضعیف شامل تلفن ها فکس و غیره می باشد. همچنین زمانی که نیاز به اعلام آتش سوزی می باشد یا زنگ خطر ها می توان از سیستم ها جریان ضعیف استفاده کرد. دوربین های مداربسته نیز جزو سیستم های جریان ضعیف است.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته
50%

درصد پیشرفت پروژه

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته توسط سیستم های جریان ضعیف

سیستم های جریان ضعیف به مدار هایی می گویند که موجب ارتباط بین تلفن ها سیستم های اعلام آتش سوزی و همچنین دوربین های مداربسته می شود. در این گونه سیستم ها ایمن بودن کابل ها اهمیت بالایی دارند. برای این که بتوان سیستم های جریان ضعیف را کابل کشی کرد. نیاز است که از ابزار هایی مانند ابزار برش ، پرس و غیره استفاده کرد. در ساختمان هایی که بیشتر جنبه مسکونی دارند استفاده از سیستم های جریان ضعیف بسیار اهمیت دارد. کیفیت متصل شدن این سیستم ها نیز اهمیت بالایی دارد. همچنین کابل هایی که برای این سیستم ها استفاده می شود نیز اهمیت دارد. این کابل ها مدل های متفاوتی دارند که از آن ها می توان به عنوان کابل زوج تابیده و کابل کواکسیال نام برد.

به منظور نصب دوربین مداربسته از کابل های کواکسیال استفاده میشود. این کابل ها به عنوان کابل های هم محور هم شناخته می شوند. این نوع کابل ها می توانند عواملی که موجب مزاحمت در شبکه دوربین ها می شود را حذف کنند. کابل های هم محور شامل دو نوع RG6 و RG95 می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *