نصب دوربین مداربسته

نصب راه اندازی سیستم جریان ضعیف ( cctv_fiber Net-work ) پروژه ساختمان اهتمام

زمانی که قصد خرید و یا نصب دوربین ها دارید بهتر است که ابتدا در مورد دوربین ها انواعشان و چگونگی نصب دوربین ها تحقیق کنید. دوربین های مداربسته برای نصب اصولی دارند که حتما باید آن ها را در نظر گرفت. برای نصب دوربین ها هم می توانید از متخصصان با مهارت کمک بگیرید. و هم خودتان آموزش های نصب دوربین ها را ببینید و یاد بگیرید. در اینجا سعی کردیم بخشی از اصولی که نیاز است برای نصب دوربین ها بدانید را به شما بگوییم. همانطور که میدانید از دوربین مداربسته در ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری و … استفاده می شود.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته
100%

درصد پیشرفت پروژه

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

نکات مهم در رابطه با نصب دوربین مداربسته چیست؟

در زمان نصب دوربین ها باید به این موضوع توجه داشته باشید که کجای ساختمان می خواهید دوربین ها را نصب کنید. آن قسمت را در نظر بگیرید و حفره ی کوچکی در آنجا درست کنید. سپس سیم ها و کابل هایی که برای دوربین ها مورد نیاز هستند را تهیه کنید. سیم ها باید طوری به دوربین ها متصل شوند که از سقف آویزان نباشند و و کسی قادر به دیدن آن نباشد. در این صورت نیاز است که سیم ها را از دورن کناف های سقف رد کنید. ولی اگر که سقف دارای کناف نباشد می توانید از لوله های پاستیکی یا فلزی مخصوص دوربین ها بهره ببرید. جهت نصب دوربین مداربسته باید زاویه مناسب را هم رعایت کنید زاویه دوربین نباید به صورتی باشد که رو به روی نور مستقیم خورشید قرار بگیرد. و همچنین باید بتواند حداکثر میدان دید را داشته باشد.

در زمانی که قصد نصب دوربین ها را دارید باید به این نکته توجه کنید که هیچگونه مانعی جلوی دید دوربین نباشد. همچنین مناسب تر است که دوربین مداربسته خود را جایی نصب کنید که جلوی چشم نباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *