نصب دوربین مداربسته

  • طراحی و اجرای سیستم نظارت تصویری IP Camera
  • سیتی سنتر شاهین شهر
  • 200 دستگاه دوربین و تجهیزات ذخیره سازی سیستم صوت با برند Ecler

دوربین مداربسته یکی از تجهیزات مهم و جزو سیستم های جریان ضعیف است. که توسط افراد با تجربه و مهارت بالا نصب می شود. دوربین ها مدل های متفاوتی دارند ولی دو نوع اصلی آن ها آنالوگ و تحت شبکه نام گذاری می شوند. از فواید استفاده از دوربین ها می توان به ایجاد امنیت در ساختمان ها و محیط اداری و تاسیسات مهم اشاره کرد. دوربین های تحت شبکه به عنوان دوربین های دیجیتالی هم شناخته می شوند. و کاربردی بیشتر از دوربین های آنالوگ که قدیمی ترند دارند.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته
100%

درصد پیشرفت پروژه

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

نکاتی که باید در زمان نصب دوربین مداربسته به آن ها توجه کرد!

مسلما باید بدانید که پیش از خرید و نصب هر وسیله ای نیاز است که نکاتی را رعایت کنید تا دچار خطا نشوید. برای نصب دوربین ها نیز باید به نکات زیر توجه کنید:

ابتدا باید در نظر داشته باشید محیطی که قصد دارید دوربین در آنجا نصب شود از نظر ارتفاع و مساخت چگونه است. سپس باید مکان درب های ورودی ساختمان ها را در نظر بگیرید. مسلما دوربین ها باید جایی نصب شوند که دید کامل و کافی به اطراف داشته باشند. یعنی در اصل بتوانند مساحت زیادی را پوشش دهند. پس از در نظر گرفتن محیط اطراف تعداد دوربین هایی که نیاز دارید بسنجید. برای محیط های کوچک نسبت به مکان های بزرگتر تعداد دوربین های کمتری نیاز دارید. مورد مهم دیگری که باید برای نصب دوربین مداربسته در نظر داشته باشید نوع دوربین مورد استفاده است. به این صورت که دوربین ها آنالوگ باشند یا دیجیتالی تجهیزات مورد استفاده برای هرکدام متفاوت است. بنابراین بهتر است که پیش از خرید دوربین ها و نصب آن به موارد ذکر شده در بالا توجه داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *